Junior:

I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 3

Sokół Ostróda - GSZS Rybno 1:1

Bramka dla Sokoła: Miłosz Makrocki 65’

Skład: Witkowski – O.Wiśniewski, Makrocki, Kłodowski, M.Dembiński, Podgórski, Rejman, K.Dembiński, Milewicz, Legęza, Kędzierski oraz Perowicz, Przyborowski, Archacki, S.Wiśniewski, Staroń.

Trener: Marek Śnieżawski

Junior młodszy:

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 4

Sokół Ostróda – Olimpia Olsztynek 4:3

Bramki dla Sokoła: Oliwier Kuzyk 27’, 52, Krzysztof Wielechowski 59, Patryk Grabowski 61’

Skład: Spataru – Kwiatkowski, Wielechowski, Borkowski, Gergola, Kuzyk, Groth, Fabianowicz, Szytniewski, Koziej, Kochanowski oraz Kulpa, Konarzewski, Łukasiak, Szczepański, Grabowski.

Trener: Dariusz Gergola

Trampkarz:

ProTrainUp Ekstraklasa

Żuri Olsztyn - Sokół Ostróda 6:2

Bramki dla Sokoła: Patryk Grabowski 4’,10’

Skład: Wolak – Śledź, Meyer, Kulpa, Czajkowski, Warzyński, Kostrzewa, Mikołajczyk, Grabowski, Wierszewski, Łukasiak oraz Pasiński, Boros, Maj, Bojar, Lemanowicz.

Trener: Kamil Maliszewski

ProTrainUp Ekstraklasa

Sokół Ostróda – Mamry Giżycko 1:8

Bramka dla Sokoła: Maciej Czajkowski 77’

Skład: Wolak – Śledź, Meyer, Kulpa, Czajkowski, Warzyński, Kostrzewa, Mikołajczyk, Grabowski, Wierszewski, Łukasiak oraz Pasiński, Boros, Jarzyna, Maj, Bojar, Lipiec, Lemanowicz.

Trener: Kamil Maliszewski

I liga wojewódzka C2

Sokół Ostróda - LKS Płomień Turznica 5:2

Bramki dla Sokoła: Maciej Paszkaniec 49, 72’ Igor Czermiński 19’, Maciej Czajkowski 67’, Szymon Kowalewski 75’

Skład: Grzegorzewski – Kowalewski, Mioduchowski, Piwowarczyk, Paszkaniec, Ewartowski, Czermiński, Kostrzewa, Kiersnowski, Chiliński, Pukszto oraz Waszkiewicz, Kulpa, Łukasiak, Wolak, Śledź, Czajkowski, Grabowski.

Trener: Grzegorz Ziółkowski

Młodzik

II liga wojewódzka D1

Sokół Ostróda – AP Ostróda 5:0

Bramki: Krystian Meyer 32’, 45’, Jakub Maj 29’, Jakub Boros 30’, Krystian Jarzyna 47’.

Skład: Pasiński – Meyer, Jarzyna, Wrzesiński, Boros, Maj, Ratajczak, Mikołajczyk, Lipiec oraz Dobkowski, Milewicz, Heinrich, Górski, Chrobak, Warzyński.

Trener: Maciej Pruchniewski

Kategorie: klub

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.