Bilety
Zakup biletów na domowe mecze Sokoła odbywa się tylko i wyłącznie poprzez stronę bilety.sokolostroda.com

Karnety

Ze względu na niepewną sytuację pandemiczną i możliwym zamknięciu części lub całości trybun, klub nie będzie sprzedawał karnetów na rundę jesienną.

Młode Sokoły
Informujemy, że wszyscy młodzi piłkarze Sokoła (powyżej 10 lat) mają możliwość zakupu biletu za 1 zł. W ich przypadku przy generowaniu biletu należy zaznaczyć opcję "Akademia Sokoła".

Zasady ogólne
Ze względu na panujące w kraju obostrzenia, związane z pandemią koronawirusa, zakup biletów na domowe ligowe spotkania Sokoła będzie możliwy tylko i wyłącznie poprzez platformę Roboticket. Zakupu biletów nie będzie można dokonać zarówno w biurze klubu, jak i w kasach obok stadionu.

Ilość miejsc, jaka będzie udostępniona dla kibiców mając na uwadze Rozporządzenie Rady Ministrów będzie wynosić 999 osób, niemniej w przypadku zaostrzenia restrykcji, liczba ta może się zmieniać.

Z uwagi na konieczność wprowadzenia na stadionie strefy „0”, w której będą mogli przebywać tylko zawodnicy i sztaby szkoleniowe obu drużyn, nie będzie możliwości zakupu biletów z możliwością wjazdu na klubowy parking. Trybuna VIP i gości zaproszonych będzie po lewej stronie od wyjścia korytarzem na murawę, a obecna trybuna VIP będzie w strefie technicznej czyli w strefie "0". Dla kibiców dostępne będą trybuny w części krytej obiektu po lewej i prawej stronie w ilości 50% istniejących miejsc. Wejście na część trybuny krytej od ulicy 3 Maja byłoby od strony ul. 3 Maja, natomiast wejście na trybunę krytą od jeziora byłoby od strony jeziora przy trybunie odkrytej.

Młode Sokoły
Informujemy, że wszyscy młodzi piłkarze Sokoła (powyżej 10 lat) mają możliwość zakupu biletu za 1 zł. W ich przypadku przy generowaniu biletu należy zaznaczyć opcję "Akademia Sokoła".

Ceny biletów na sezon 2021/22:
normalny - 20 zł
ulgowy - 15 zł (emeryci i renciści oraz młodzież uczącej się od 10 do 18 roku życia.)
kobiety - 8 zł
dzieci do lat 10 - 5 zł

Posiadacze Karty Ostródzkiej mogą liczyć na 25% rabat, jednak przed pierwszym zakupem muszą przyjść do klubu i okazać Kartę.

W przypadku problemów z zakupem biletów, prosimy o kontakt z biurem klubu przy ul. 3 Maja 19 od wtorku do piątku w godz. 10:00 – 15:00.

Wszelkie problemy związane z nabyciem biletów, prosimy kierować na adres: bilety.sokolostroda@op.pl