MECZ Z POGONIĄ SIEDLCE PRZEŁOŻONY
W związku z potwierdzonymi przypadkami zakażenia koronawirusem wśród zawodników Pogoni Siedlce PZPN wyraził zgodę na przełożenie meczu eWinner II ligi z Sokołem Ostróda, który pierwotnie miał się odbyć 17 marca. Spotkanie 22. kolejki Pogoń Siedlce – Sokół Ostróda zostało zaplanowane na 31 marca.