JUNIORZY SOKOŁA MISTRZEM I LIGI!
W meczu 8 kolejki rozgrywek I ligi wojewódzkiej juniorów Sokół pokonał na wyjeździe drużynę Błękitnych Orneta 3:0. Dzięki niedzielnej wygranej podopieczni Marka Śnieżawskiego na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewnili sobie tytuł mistrzowski. Błękitni Orneta – Sokół Ostróda 0:3 (0:1) Bramki: Wójcik, Rejman, Przyborowski Skład: Witkowski – Musiakowski, Milewicz, Kłodowski, Kędzierski, Dowiedz się więcej