Duvan Mosquera Torres w Sokole!

Informujemy, że nowym zawodnikiem Sokoła został Kolumbijczyk Duvan Mosquera Torres. 25-letni napastnik swoja karierę zaczynał w kolumbijskich klubach 1 i 2 ligi: Barranquilla FC, Junior FC oraz Yaracuyanos Fútbol Club. Kolejnymi etapami Duvana były peruwiański Atletico Grau, estoński JK Järve (15 bramek w 30 występach), oraz kosowskie KF Dardana i Dowiedz się więcej

JAKUB ŻYZNOWSKI W SOKOLE!

Informujemy, że nowym zawodnikiem Sokoła został Jakub Żyznowski. 19-letni pomocnik jest wychowankiem LUKSu Czerwin. Kolejnymi klubami w karierze Jakuba były juniorskie zespoły Ostrovii Ostrów Mazowiecki, MKS Piaseczno i Ursusa Warszawa. W 2019 roku reprezentował barwy 4-ligowego KS Łomianki, a ostatni sezon spędził w 3-ligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki, gdzie zaliczył 26 Dowiedz się więcej

WEEKENDOWE SPARINGI SOKOŁA

W najbliższy weekend Sokół rozegra 2 mecze towarzyskie. Już w piątek o godz. 18:00 w Zwierzewie zmierzymy się z miejscowym Kormoranem, a w sobotę w Olsztynie o godz. 11:00 czeka nas rywalizacja z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn.

SOKÓŁ WYSOKO W RAPORCIE PZPN

Zapraszamy do zapoznania się z raportem, który dotyczy organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłki nożnej szczebla centralnego PZPN za ubiegły sezon 2020/2021. Przygotowany przez Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN dokument powstał na podstawie raportów Delegatów Meczowych PZPN oceny stanu nawierzchni boisk dokonanej przez Sędziów.  Prezentowany raport w skróconej formie obejmuje wyłącznie kategorie, Dowiedz się więcej

FILIP DYMERSKI W SOKOLE!

Informujemy, że nowym zawodnikiem Sokoła został Filip Dymerski. 18-letni obrońca jest wychowankiem Naki Olsztyn. W 2018 roku trafił do Lechii Gdańsk, gdzie grywał głównie w juniorskich zespołach oraz rezerwach gdańskiego klubu. Dobra postawa zaowocowała włączeniem do kadry pierwszego zespołu Lechii, w której zaliczył 2 występy na boiskach ekstraklasy. Poprzedni sezon Dowiedz się więcej

DOMINIK URBAN W SOKOLE!

22-letni pomocnik jest wychowankiem Stomilu Olsztyn. W kolejnych latach bronił barw olsztyńskich klubów Naki, Sport-Academy i Warmii. W sezonie 2019/20 bronił barw Sandecji Nowy Sącz, a poprzednie rozgrywki spędził w 2 ligowej Bytovii Bytów, gdzie zagrał w 9 spotkaniach. Witamy Dominika w Sokole i życzymy udanych występów w barwach „Trójkolorowych”.

DOMINIK WASIAK W SOKOLE!

Informujemy, że nowym zawodnikiem Sokoła ponownie został Dominik Wasiak. 19-letni pomocnik jest wychowankiem Stomilu Olsztyn, a w latach 2017-18 występował w juniorskich drużynach Jagiellonii Białystok. Po powrocie do Stomilu Olsztyn, przez rok był piłkarzem „Trójkolorowych”, gdzie zaliczył 22 występy i zdobył 2 bramki. Do naszego klubu trafił z III-ligowej Olimpii Dowiedz się więcej

MAKSYMILIAN SOBOLEWSKI W SOKOLE!

Urodzony w Gnieźnie 19-letni zawodnik zaczynał swoją przygodę z piłką w irlandzkich klubach Leeds AFC Cork oraz Mayfield United AFC. W 2019 wrócił do Polski i od tego czasu bronił barw AP Profi Zielonki oraz Hutnika Kraków, z którego był wypożyczany do Proszowianki Proszowice i Dalinu Myślenice. Mierzący 188 cm Dowiedz się więcej

SEBASTIAN RUGOWSKI ZOSTAJE W SOKOLE!

Informujemy, że Sebastian Rugowski przedłużył umowę z naszym klubem i w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy „Trójkolorowych”. 19-letni napastnik w poprzednim sezonie wystąpił w 28 spotkaniach i zdobył 1 bramkę. Sebastian, życzymy udanych występów w Sokole.