Bartłomiej Paluszek pozostaje zawodnikiem Sokoła Ostróda. 17-letni obrońca związał się z klubem nową, trzyletnią umową.
Bartek jest kolejnym wychowankiem Akademii Piłkarskiej Sokół Ostróda, który w sezonie 2025/26 otrzymał szansę występów w pierwszym zespole. Swoją piłkarską drogę przeszedł w AP Ostróda i AP Sokół Ostróda, pokonując wszystkie etapy szkolenia młodzieżowego. W minionym sezonie reprezentował zarówno drużynę rezerw, jak i zespół juniora młodszego.
Przed rozpoczęciem rundy wiosennej został na stałe włączony do szerokiej kadry pierwszego zespołu. Debiut w seniorskiej piłce zanotował 28 lutego 2026 roku w pucharowym meczu z Dębem Kadyny. W tym spotkaniu wyszedł w podstawowym składzie i rozegrał pełne 90 minut.
Tydzień później doczekał się również debiutu ligowego. W wygranym 4:1 meczu z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie pojawił się na boisku na 15 minut. Z kolei w ostatnim spotkaniu sezonu przeciwko Pisie Eco Ter Barczewo zdobył swoją pierwszą bramkę, pieczętując udany debiutancki sezon w seniorskiej piłce.
Bartek, cieszymy się, że zostajesz z nami. Życzymy dalszego rozwoju i wielu sukcesów w naszych barwach!

