Patryk Wieliczko nie będzie reprezentował barw Sokoła Ostróda. Zawodnik żegna się z naszym klubem po 12 miesiącach spędzonych przy 3 Maja 19.
Do Sokoła trafił latem ubiegłego roku z Concordii Elbląg. W trakcie swojego pobytu w Ostródzie rozegrał 33 spotkania, w których zdobył 10 bramek i zaliczył 6 asyst. Był również częścią zespołu, który w sezonie 2025/26 sięgnął po Wojewódzki Puchar Polski.
Patryk, dziękujemy za reprezentowanie barw Sokoła Ostróda, za zaangażowanie i wkład w sukces, jakim było zdobycie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Życzymy Ci powodzenia oraz wielu sukcesów na dalszym etapie piłkarskiej kariery!
