I liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 4

Drewneks Sampława-OKS Sokół Ostróda 0:9

Bramki: Klimowski x3, Bojar x2, Grabowski I x2, Jabłoński, Zawistowski

Skład: Krzyżaniak, Zawistowski, Klimowski, Jabłoński, Bojar, Kowalkowski, O.Grabowski, Wierszewski, Zawół oraz Gronkiewicz, I.Grabowski, Auguścik, Grzelak.

Poz Drużyna                                      M           Pkt         Z             R             P             Bramki  Forma

1 OKS Sokół Ostróda                      5             15           5             0              0             42:3       WWWWW

2 ITS Jeziorak Iława                        5             12           4             0              1             28:6       WWPWW

3 GSZS Delfin Rybno                       6             9             3             0              3             15:25     WWPPW

4 PFT Drewneks Sampława           6             6             2             0              4             13:35     PPPWP

5 KS Wicher Gwiździny                    6             0             0             0              6             9:38       PPPPP

POPRZEDNIA: KOLEJKA 7 (pt. 2021.10.01)

KS Wicher Gwiździny    1 : 3       GSZS Delfin Rybno

PFT Drewneks Sampława            0 : 9       OKS Sokół Ostróda

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 8 (pt. 2021.10.08)

GSZS Delfin Rybno         - : -         ITS Jeziorak Iława

OKS Sokół Ostróda         - : -         KS Wicher Gwiździny

Ekstraklasa Młodzik D1

OKS Sokół Ostróda-Młode Lwy Mszanowo 3:2

Bramki: Kowalkowski x2, Ruczyński

Skład: Tołkaczewski, Klimowski, Krasowski, Koziełło, Kowalkowski, Bojar, Ruczyński, Lemanowicz, Jabłoński oraz Zawistowski, Treder, Łazowski, Wierszewski.

Poz Drużyna                                       M           Pkt         Z             R             P             Bramki  Forma

1 ZKS Olimpia Elbląg                       7             15           4             3              0             22:5       WRRWW

2 UKS Mały Jeziorak Iława             6             14           4             2              0             12:6       WRWRW

3 OKS Sokół Ostróda                       7             10           3             1              3             13:11     WPWPP

4 AP Ostróda                                     7             10           3             1              3             5:13       PWWWR

5 ITS Jeziorak Iława                         6             5             1             2              3             10:13     RPPWP

6 SP Młode Lwy Mszanowo           7             1             0             1              6             7:21       PPPPP

POPRZEDNIA: KOLEJKA 7 (so. 2021.10.02 - śr. 2021.10.06)

OKS Sokół Ostróda          3 : 2       SP Młode Lwy Mszanowo

AP Ostróda         0 : 5       ZKS Olimpia Elbląg

ITS Jeziorak Iława            - : -         UKS Mały Jeziorak Iława

NAJBLIŻSZA: KOLEJKA 8 (so. 2021.10.09 - nd. 2021.10.10)

UKS Mały Jeziorak Iława               - : -         AP Ostróda

SP Młode Lwy Mszanowo            - : -         ITS Jeziorak Iława

ZKS Olimpia Elbląg           - : -         OKS Sokół Ostróda

Kategorie: klub