W 3 meczu towarzyskim Sokół pokonał w Gdyni miejscowy Bałtyk 3:1.

W starciu z 6 drużyną III ligi sztab szkoleniowy Sokoła sprawdzał 9 zawodników, a część z nich była już wcześniej testowana w poprzednim meczu z Jeziorakiem Iława.

Sokół otworzył wynik już w 6 minucie po składnej akcji na jeden kontakt i strzale jednego z zawodników testowanych. Bramkę na 2:0 zdobyliśmy w 56 minucie, kiedy po akcji prawą stroną jeden z graczy testowanych skierował piłkę do siatki. Gospodarze odpowiedzieli 6 minut później po indywidualnej akcji jednego z napastników Bałtyku. Wynik ustalił ten sam zawodnik, co strzelił gola na 2:0. Tym razem zdecydował się strzał, po którym piłka odbiła się jednego z obrońców Bałtyku i wpadła do siatki.

Bałtyk Gdynia – Sokół Ostróda 1:3 (0:1)

Nieznany 62’ – testowany 6’, testowany 56’, 84’.

Skład Sokoła 1 połowa: testowany 1 - Dobosz, Mazurowski, Wicki, testowany 2, testowany 3, testowany 4, Gajda, testowany 5, testowany 6, Wolny.

2 połowa: testowany 1 (60' Wojno) - Zimmer, Mazurowski, testowany 7, testowany 2 - Żwir, Zalewski, Rugowski, testowany 8, testowany 9, Siemaszko.

Kolejny sparing Sokół rozgra w sobotę 30 stycznia. Tym razem w Kartuzach zmierzymy się z Chojniczanką Chojnice. Początek meczu o godz. 16:30.

foto: s28.

Fotogaleria z meczu dostępna jest na naszym profilu na Facebooku (kliknij)

 

 

 

Kategorie: klub