Już w sobotę 22 maja o godz. 11 juniorzy Sokoła Ostróda zagrają piąty mecz sezonu w rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Rywalem młodych Trójkolorowych będzie Radomniak Radomno, a pojedynek rozegrany zostanie w pełnej meczowej oprawie na głównej płycie Stadionu Miejskiego przy ul. 3 Maja 19!

Dowodzeni przez Marka Śnieżawskiego juniorzy świetnie rozpoczęli nowy sezon, który w związku z pandemią trwać będzie tylko jedną rundę. Po czterech meczach Sokoły mają 10 punktów na koncie i zajmują 2 miejsce w tabeli, ustępując jedynie Olimpii Elbląg. Przed tygodniem, po emocjonującym meczu pokonaliśmy 2:1 Stomil Olsztyn, więc do starcia z przedostatnim w ligowej stawce Radomniakiem przystąpimy w roli faworyta.

Kibiców zapraszamy na trybuny Stadionu Miejskiego w Ostródzie. Warto, bo w uznaniu za ciężką pracę juniorzy zagrają w pełnej oprawie meczowej znanej z występów ich starszych kolegów w drugiej lidze. Będzie muzyka, spiker, odpalony telebim. Dla tych, którzy nie mogą zjawić się na stadionie a chcieliby oglądać mecz przygotowaliśmy transmisję LIVE z komentarzem, który będzie można oglądać za pośrednictwem platformy YouTube. Przygotujemy też skrót tego pojedynku.

Przed nami #SobotaJuniora! Wspólnie tworzymy nową historię Sokoła, której - wierzymy w to - częścią będą ci młodzi chłopcy, których zobaczymy jutro na Stadionie Miejskim! Do zobaczenia!

Kategorie: klub