Przed nami 9.kolejka eWinner II Ligi. W tej serii spotkań odbędzie się kilka bardzo wyrównanych meczów, w których trudno przewidzieć końcowy wynik. Zapraszamy do lektury zapowiedzi!

Śląsk II Wrocław vs KKS 1925 Kalisz

Wyrównane spotkanie, w którym nie ma wyraźnego faworyta. Wrocławianie po dobrym początku sezonu, teraz nieco obniżyli loty i mają problemy z wygrywaniem spotkań. KKS natomiast jest w czołówce ligowej tabeli i pomimo kilku wpadek dalej jest w gronie w faworytów do awansu. Minimalnie więcej szans dajemy drużynie z Kalisza.

Wisła Puławy vs Stal Rzeszów

Puławianie podejdą do tego spotkania podbudowani wysokim zwycięstwem w Ostródzie i teraz będą chcieli podtrzymać dobrą dyspozycję. O punkty nie będzie jednak łatwo, ponieważ zmierzą się z liderem rozgrywek czyli Stalą Rzeszów. Drużyna z Rzeszowa odskoczyła od reszty stawki i pewnie zmierza po awans. Lider rozgrywek w tym spotkaniu będzie chciał zdobyć kolejne trzy punkty, ale wcale łatwo o nie, może nie być.

Ruch Chorzów vs Wigry Suwałki

Drugie miejsce w tabeli i 18 punktów na koncie, to dorobek Ruchu Chorzów w tym sezonie. Jest to bardzo pozytywny wynik, którego chyba nawet w samym Chorzowie się nie spodziewano. Ruch gra fajny, ciekawy futbol, a i dorobek punktowy się zgadza. Wigry kiepsko rozpoczęły ten sezon, ale teraz grają już nieco lepiej. Miejsce w tabeli na razie może tego nie odzwierciedla, ale zapewne będzie ono lepsze po kilku następnych kolejkach.

GKS Bełchatów vs Lech II Poznań

Spotkanie dwóch drużyn, które znajdują się w dolnych rejonach tabeli. Obie drużyny przegrały dwa swoje ostatnie mecze, więc są żądne zdobyczy punktowej. GKS znacznie lepiej prezentuje się na własnym obiekcie i to może być jego atut w tym spotkaniu. Powinno być to spotkanie bardzo wyrównane, a o końcowym rezultacie może rozstrzygnąć tylko jedna bramka.

Motor Lublin vs Garbarnia Kraków

Motor w dalszym ciągu gra bardzo w kratkę w tym sezonie. W ostatnich dwóch spotkaniach zanotował jednak dwie wysokie wygrane i to może być decydujący moment dla drużyny z Lublina. Jeżeli utrzyma on dobrą dyspozycję, to doskoczy do ścisłej czołówki w ligowej tabeli. Garbarnia natomiast trzy ostatnie swoje mecze zremisowała, a gdyby udało się jej się wywieźć kolejny punkt z Lublina, to na pewno byłby to spory sukces.

Pogoń Siedlce vs Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Powinno być to ciekawe spotkanie, w którym nie ma wyraźnego faworyta. Siedlczanie w ostatnich dwóch meczach zaprezentowali się z dobrej strony i wydaje się, że ich forma idzie w górę. Pogoń Grodzisk Mazowiecki natomiast gromadzi te punkty i w wielu spotkaniach pokazała się z naprawdę dobrej strony. Teoretycznie więcej atutów mają siedlczanie, ale na pewno łatwo o punkty im w tym meczu nie będzie.

Radunia Stężyca vs Olimpia Elbląg

Radunia to ewidentnie drużyna własnego boiska. W tym sezonie jak na razie zdobywa punkty tylko u siebie. Zrobiła prawdziwą twierdzę, ze swojego obiektu w Stężycy. Olimpia natomiast bardzo pozytywnie zaskakuje. Elblążanie stali się jednym z głównych kandydatów do zajęcia miejsca chociaż w strefie barażowej. To wszystko sugeruje nam, że będziemy świadkami niezwykle ciekawego spotkania.

Hutnik Kraków vs Chojniczanka Chojnice

Hutnik Kraków pozostaje bez zwycięstwa w tym sezonie, a perspektywy na tą wygraną są w najbliższym czasie minimalne. Chojniczanka natomiast zanotowała wpadki w ostatnim czasie, ale dalej jest zespołem zdecydowanie lepszym od drużyny z Krakowa. Jeżeli drużyna z Chojnic myśli o bezpośrednim awansie do pierwszej ligi, to musi takie mecze wygrywać.

Znicz Pruszków vs Sokół Ostróda

Znicz miał katastrofalny początek sezonu, ale w ostatnim czasie zaczął grać już nieco lepiej. Jak na razie pruszkowianie zdobyli więcej punktów w meczach wyjazdowych niż u siebie, ale na pewno w starciu w Sokołem liczą na komplet punktów. Ostródzka drużyna pozostaje z zerowym dorobkiem bramkowym i punktowym. Ostatni mecz przeciwko Wiśle Puławy podopiecznym Jarosława Kotasa ewidentnie nie wyszedł. Jednak takie mecze jak ten ze Zniczem Pruszków, są idealne na to, żeby w końcu zdobyć pierwsze punkty. Czy tak się stanie? Przekonamy się o tym w sobotę.

Kategorie: klub