Przed nami 8.kolejka eWinner II Ligi. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Kaliszu, gdzie tamtejszy KKS zmierzy się z wiceliderem z Chorzowa. W innych meczach również nie powinno zabraknąć emocji. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tej serii gier!

Garbarnia Kraków vs Pogoń Siedlce

Pojedynek drużyn, które grają bardzo podobnie w tym sezonie. Oba zespoły nie prezentują pięknego futbolu, ale zbierają punkty i na razie są poza strefą spadkową. Teraz miały nieco więcej czasu na przygotowanie, ponieważ pauzowały w poprzednim spotkaniu. Trudno wskazać faworyta w tym meczu, ale wydaje się, że będzie to wyrównany mecz.

Lech II Poznań vs Motor Lublin

Lech to bezkompromisowa drużyna, która albo wygrywa, albo przegrywa spotkania. Teraz poznaniacy na pewno nie będą faworytem, ponieważ Motor dysponuje lepszym składem. Jednak w tym sezonie drużynie z Lublina również zdarzają się wpadki. To wszystko sprawia, że trudno przewidzieć wynik tego meczu, ale minimalnie więcej szans dajemy Motorowi.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki vs Hutnik Kraków

Obie drużyny są w strefie spadkowej, ale to Pogoń wygląda znacznie lepiej na początku sezonu. Drużyna z Grodziska Mazowieckiego sprawia problemy wielu drużynom i powoli gromadzi te punkty. Hutnik natomiast ma tylko jeden punkt i wygląda na to, że będzie miał ogromne problemy z utrzymaniem się w eWinner II Lidze. Minimalnym faworytem tego starcia będzie Pogoń.

Chojniczanka Chojnice vs Śląsk II Wrocław

Drużyna z Chojnic, po świetnym początku sezonu teraz wpadła w mały dołek formy. Wydaje się jednak, że będzie to idealny mecz na to, by powrócić na zwycięską ścieżkę. Śląsk ostatnio w defensywie nie wygląda najlepiej, a Chojniczanka powinna to wykorzystać. Jeżeli gospodarze zagrają na swoim optymalnym poziomie, to powinni wygrać to spotkanie.

KKS 1925 Kalisz vs Ruch Chorzów

Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz. Trzeci w tabeli KKS podejmuje wicelidera z Chorzowa. Obie drużyny grają ładny dla oka, ale co najważniejsze skuteczny futbol. Ruch jest pozytywnym zaskoczeniem. Mało kto się spodziewał, że od razu po powrocie na szczebel centralny, będzie tak wysoko w ligowej tabeli. To spotkanie powinno stać na dobrym piłkarskim poziomie, ale bardzo trudno przewidzieć, kto wyjdzie z niego zwycięsko.

Wigry Suwałki vs Znicz Pruszków

Zarówno Wigry, jak i Znicz po słabym początku sezonu, ewidentnie się rozkręciły i prezentują się znacznie lepiej. Drużyna z Suwałk złapała odpowiedni rytm i wydaje się, że będzie się tylko rozkręcać. Znicz natomiast potrafił się w tym sezonie przeciwstawić już znacznie lepszym rywalom. Tym razem faworytem będzie drużyna z Suwałk, ale ewentualne zwycięstwo na pewno nie przyjdzie jej łatwo.

Olimpia Elbląg vs GKS Bełchatów

Olimpia bardzo dobrze prezentuje się w tym sezonie i jest w ścisłej czołówce tabeli. GKS natomiast gra bardzo nierówno. Potrafi wygrać mecz z silnym rywalem, aby w następnej kolejce przegrać 0:4 z Motorem Lublin. Właśnie dlatego trudno powiedzieć, jaką drużynę z Bełchatowa zobaczymy w tym meczu. Trzeba jednak zaznaczyć, że jeżeli Olimpia zagra na poziomie z pierwszych meczów tego sezonu, to powinna wywalczyć punkty w tym meczu.

Stal Rzeszów vs Radunia Stężyca

Lider z Rzeszowa, w poprzedniej kolejce niespodziewanie stracił punkty w starciu z Olimpią Elbląg. Teraz będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę. Jakby ktoś dokładnie przeanalizował wyniki Raduni z tego sezonu, to dojdzie do wniosku, że punktuje ona tylko w meczach na własnym obiekcie. To może być kluczowe w tym meczu. Stal powinna zdobyć trzy punkty, ale musi  podejść do tego meczu w pełni skoncentrowana.

Sokół Ostróda vs Wisła Puławy

Ostródzianie liczą na to, że to będzie ten mecz, w którym w końcu strzelą bramkę, a być może zdobędą pierwsze punkty. Oba kluby są beniaminkami, ale to Wisła spisuje się lepiej i obecnie zajmuje dwunaste miejsce w tabeli. Wiadomo, że faworytem meczu będzie drużyna z Puław, ale Sokół postara się powalczyć o punkty.

Kategorie: klub