Sezon eWinner II Ligi zbliża się do końca. Teraz już każde spotkanie jest niezwykle ważne. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi 35. kolejki!

Znicz Pruszków vs Garbarnia Kraków

W Zniczu doszło do zmiany trenera. Na stanowisku został zatrudniony Piotr Świerczewski. Pruszkowianie po lepszym początku rundy wiosennej, ostatnio znowu wpadli w dołek. Garbarnia natomiast przegrała poprzedni mecz i tym samym oddaliła się od strefy barażowej. Spotkanie bez wyraźnego faworyta.

Górnik Polkowice vs Wigry Suwałki

Najciekawsze spotkanie tej kolejki. Górnik pewnie zmierza po awans do pierwszej ligi, chociaż w ostatnim czasie zdarza mu się gubić punkty. Wigry natomiast ostatni swój mecz wygrały i mają jeszcze szanse nawet na bezpośredni awans. Zapowiada się więc ciekawy mecz, w którym nie powinno zabraknąć bramek.

Olimpia Elbląg vs Skra Częstochowa

Olimpia jest w kiepskiej dyspozycji i jej sytuacja w tabeli jest bardzo trudna. Elblążanie muszą szukać punktów w każdym meczu. W spotkaniu ze Skrą nie są bez szans. Częstochowianie po kilku bardzo słabych meczach, w końcu zanotowali zwycięstwo i są w strefie barażowej. Obydwa zespoły mają więc o co grać, ale minimalnym faworytem meczu jest Skra.

Pogoń Siedlce vs KKS Kalisz

Siedlczanie poprawili swoją sytuację, wygrywając mecz w poprzedniej kolejce. Ostatnio grają jednak bardzo nierówno. KKS walczy by znaleźć się w strefie barażowej, więc na pewno w Siedlcach będzie chciał wywalczyć komplet punktów. Zapowiada się ciekawe spotkanie, w którym nie zabraknie emocji i bramek.

Hutnik Kraków vs Chojniczanka Chojnice

Kolejny w tej kolejce ciekawy pojedynek. Rozpędzony Hutnik mierzy się z Chojniczanką, która walczy o bezpośredni awans do pierwszej ligi. Krakowianie są największą pozytywną niespodzianką rundy wiosennej. Każdy wymieniał ich w gronie drużyn, które spadną do trzeciej ligi, a oni zaczęli wygrywać i są na bezpiecznej pozycji. Chojniczanka natomiast gra bardzo dobrze i zdobywa sporą liczbę punktów. Mecz bez wyraźnego faworyta, ale jednak z minimalnym wskazaniem na drużynę z Chojnic.

Lech II Poznań vs Motor Lublin

Poznaniacy niezwykle potrzebują punktów, żeby utrzymać się w eWinner drugiej lidze. W poprzedniej kolejce przegrali mecz, więc teraz muszą zapunktować. Motor gra bardzo nierówno. Potrafi wygrać wysoko mecz, żeby w następnej kolejce zanotować wysoką porażkę. Trudno powiedzieć, jaką drużynę z Lublina tym razem zobaczymy. Bardziej zdeterminowany powinien być Lech, więc to jemu dajemy minimalnie więcej szans na wygraną.

GKS Katowice vs Bytovia Bytów

Pojedynek drużyn, które potrzebują punktów jak tlenu. GKS znacznie obniżył noty i spadł na trzecie miejsce w tabeli. Katowiczanie mają spore problemy z wygrywaniem spotkań, a ich forma nie powala na kolana. Bytovia natomiast prezentuje się jeszcze gorzej i nie wygrała ośmiu ostatnich spotkań. Stawiamy, że to jednak GKS w tym meczu się przełamie i zdobędzie komplet punktów.

Olimpia Grudziądz vs Śląsk II Wrocław

Olimpia w poprzedniej kolejce odniosła bardzo ważne zwycięstwo, które przybliżyło ją do utrzymania się na drugoligowym poziomie. Śląsk natomiast w rundzie wiosennej prezentuje się znacznie gorzej niż jesienią.  Grudziądzanie będą bardzo zdeterminowani, żeby wywalczyć trzy punkty w tym meczu. Wyrównany mecz, z minimalnym wskazaniem na Olimpię.

Stal Rzeszów vs Sokół Ostróda

Już wszyscy przyzwyczailiśmy się do faktu, że typowanie meczów Stali, jest jak wróżenie z fusów.  Nigdy nie przewidzisz, co cię czeka. Tym razem jednak to Stal będzie faworytem. Rzeszowianie są jeszcze w grze o strefę barażową. Sokół natomiast jest zdziesiątkowany kontuzjami, a do tego na wyjazdach zdobywa bardzo mało punktów. Na pewno ostródzianie się nie poddadzą, ale o punkty będzie niezwykle trudno.

Kategorie: klub