W 29. Kolejce eWinner II Ligi, czeka nas kilka ciekawych spotkań, które mogą mieć wielki wpływ na walkę o awans.

Stal Rzeszów vs KKS Kalisz

Bardzo ciekawy mecz, ponieważ zmierzą się ze sobą szósta i siódma drużyna z ligowej tabeli. Obie drużyny strzelają sporo bramek, ale także mają spore problemy w defensywie. Zapowiada się więc ciekawy mecz. Kto go wygra? Bardzo trudne pytanie, ponieważ oba zespoły są bardzo nieobliczalne. Żaden wynik w tym meczu nie będzie zaskoczeniem.

Chojniczanka Chojnice vs Wigry Suwałki

Najciekawsze spotkanie tej serii spotkań. Chojniczanka na własnym boisku prezentuje się bardzo dobrze, więc na pewno liczy i w tym meczu na wygraną. Wigry natomiast mają za sobą już mały kryzys i w ostatnim czasie znowu prezentują się bardzo dobrze. Wygląda, że będzie to wyrównany mecz, który może zakończyć się remisem.

Górnik Polkowice vs Olimpia Elbląg

Tutaj faworytem będzie Górnik, który pomimo kliku zaległych spotkań dalej jest liderem eWinner II Ligi. Polkowiczanie są jednym z głównych faworytów do awansu, więc nie powinni tracić punktów w takim meczu. Owszem Olimpia wygrała poprzedni swój mecz, ale nie zmienia to faktu, że dalej ta jej forma pozostawia wiele do życzenia. Każdy inny wynik niż wygrana Górnika będzie niespodzianką.

Pogoń Siedlce vs Znicz Pruszków

Obie te drużyny są w bardzo dobrej dyspozycji. Sytuacji Pogoni jest bardzo stabilna. Nie grozi jej obecnie ani awans, ani spadek, więc może ze spokojem podchodzić, do kolejnych spotkań. Znicz natomiast wykaraskał się z trudniej sytuacji, w jakiej się znajdował, ale dalej musi się odwracać się za plecy. Pruszkowianie grają teraz bardzo dobrze i to przełożyło się na zdobycz punktową. W tym meczu również te punkty są w stanie wywalczyć.

Hutnik Kraków vs Garbarnia Kraków

Debry Krakowa zapowiadają się bardzo ekscytująco. Obie krakowskie drużyny bardzo pozytywnie zaskakują w rundzie wiosennej. Hutnik był przez wszystkich wskazywany jako główny kandydat do spadku, ale obecnie jest na bezpiecznej pozycji. Garbarnia również punktuje w ostatnim czasie bardzo dobrze i jest już bardzo blisko strefy barażowej. Spotkanie bez wyraźnego faworyta.

Bytovia Bytów vs Motor Lublin

Tutaj akurat oba zespoły wyglądają bardzo słabo. Ten ostatni okres dla Motoru jest bardzo trudny. Lublinianie są w sporym kryzysie i nie potrafią wygrać meczu. Bytovia natomiast gra w kratkę i pomimo tego, że wcale aż tak źle na boisku się nie prezentuje, to tych punktów jej brakuje. W tym meczu remis nie będzie żadnym zaskoczeniem.

GKS Katowice vs Skra Częstochowa

Ważny mecz dla układu górnej części tabeli. Faworytem będzie jednak GKS, który może nie gra efektownie, ale efektywnie. Katowiczanie grają pod sporą presją, ponieważ dla nich w tym sezonie jedynym celem jest awans do pierwszej ligi. Na razie jednak tą presję całkiem dobrze wytrzymują. Skra po kapitalnym początku rundy wiosennej, ostatnio gra trochę gorzej. Na pewno możemy się spodziewać meczu na wysokim piłkarskim poziomie.

 

 

Lech II Poznań vs Błękitni Stargard

Lech znajduje się w takiej sytuacji, że musi teraz w każdym meczu punktować. W starciu z Błękitnymi, poznaniacy na pewno nie będą stali na straconej pozycji. Jeżeli Lech zaprezentuje się nieco lepiej, niż w ostatnim czasie, to jakieś punkty powinien wywalczyć. O Błękitnych możemy powiedzieć, że ciułają te punkty, pomimo kiepskiej postawy na boisku. W tym spotkaniu nie ma żadnego faworyta, ale będzie to mecz o przysłowiowe „sześć punktów”.

Sokół Ostróda vs Śląsk II Wrocław

Ostródzianie ostatni mecz przegrali, ale byli poważnie osłabienie. Teraz ta kadra będzie już bardziej liczna, więc Sokół powinien się lepiej zaprezentować. Śląsk natomiast gra bardzo w kratkę podczas rundy wiosennej, ale w ostatnim czasie. zwłaszcza postawa wrocławskiej defensywy nie jest najlepsza. Zapowiada nam się bardzo zacięte i wyrównane spotkanie, które może zakończyć się ze sporą liczbą strzelonych bramek.

Kategorie: klub