Przed nami 25.kolejka eWinner II Ligi. Dojdzie w niej do kilku ciekawych spotkań, zwłaszcza na dole ligowej tabeli. Zachęcamy do lektury zapowiedzi!

Motor Lublin vs Lech II Poznań

Motor po zimowej przerwie bardzo dobrze punktuje i dzięki temu przesunął się w górę ligowej tabeli. Owszem gra lublinian nie powala na kolana, ale najważniejsze dla nich jest to, że zdobywają cenne punkty do ligowej tabeli. Lech natomiast gra bardzo w kratkę. W ostatniej kolejce przegrał wysoko z Pogonią Siedlce i trudno powiedzieć, jaką poznańską drużynę zobaczymy tym razem. Faworytem będzie Motor.

Pogoń Siedlce vs Garbarnia Kraków

Pojedynek zespołów o podobnym potencjale piłkarskim. Pogoń w tym sezonie do końca tego potencjału nie wykorzystuje i dlatego jest nisko w ligowej tabeli. Garbarnia natomiast gra naprawdę bardzo przyzwoicie i jej sytuacja w ligowej tabeli jest stabilna. Spadek już jej raczej nie grozi, a o awans też może być trudno. Powinien być to bardzo wyrównany mecz.

Hutnik Kraków vs Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Wygląda na to, że jest to mecz sezonu dla jednej i drugiej drużyny. Obie znajdują się w strefie spadkowej i kto ten mecz przegra, ten będzie miał ogromne problemy, żeby z tej strefy wyjść. W poprzedniej kolejce Hutnik wywalczył jeden punkt w derbowym starciu z Garbarnią, a Pogoń wygrała z rezerwami Śląska Wrocław. Trudno przewidzieć, jak to spotkanie się potoczy. Na pewno obie drużyny będą za wszelką cenę chciały wygrać, bo remis dla żadnej z nich, nic nie zmienia.

Śląsk II Wrocław vs Chojniczanka Chojnice

Przewidzenie tego, jak zagrają rezerwy Śląska Wrocław, to jak trafić „szóstkę” w Lotto. Wrocławianie zaprezentowali się świetnie w meczu z rezerwami Lecha Poznań, a następnie w bardzo kiepskim stylu zanotowali dwie porażki. Chojniczanka natomiast wygląda w tej rundzie bardzo dobrze i poza Stalą Rzeszów, jest głównym kandydatem do awansu. Więcej szans w tym meczu dajemy drużynie z Chojnic.

Ruch Chorzów vs KKS 1925 Kalisz

Chorzowianie dalej walczą o miejsce w pierwszej dwójce. W poprzedniej kolejce po dobrym występie zremisowali z Chojniczanką. Ruch miejsce w strefie barażowej ma raczej pewne, ale będzie chciał jeszcze powalczyć o coś więcej. KKS natomiast po dobrym początku wiosennego grania, w poprzedniej kolejce przegrał aż 0:5 ze Zniczem Pruszków. Oczywiście mecz się dla niego bardzo źle ułożył (szybka czerwona kartka), ale taka porażka i tak im nie przystoi. Faworytem meczu będzie Ruch.

Znicz Pruszków vs Wigry Suwałki

Może to być bardzo ciekawe spotkanie. Zarówno jedna, jak i druga drużyna wiosną prezentuje się naprawdę dobrze. Znicz oddalił się od strefy spadkowej, a Wigry awansowały do strefy barażowej. Lepszą kadra dysponują Wigry. To drużyna z Suwałk gra lepiej w piłkę od swojego rywala, ale Znicz zwłaszcza u siebie, będzie bardzo niewygodnym rywalem.

Radunia Stężyca vs Stal Rzeszów

Radunia wygrała poprzednie spotkanie rozgrywane w Ostródzie, ale nie pokazała się w nim z dobrej strony. Drużyna ze Stężycy ma spore problemy w rundzie wiosennej, zwłaszcza w grze obronnej. Stal będzie chciała to wykorzystać. Rzeszowianie tracą w tej rundzie więcej bramek, ale również sporo ich strzelają. To właśnie ofensywa jest ich głównym atutem. To Stal będzie faworytem tego meczu.

Wisła Puławy vs Sokół Ostróda

Powinien być to wyrównany mecz. Wisła przegrała trzy ostatnie mecze, więc będzie chciała za wszelką cenę przerwać złą passę. Sokół natomiast może pod względem wyników wygląda kiepsko, ale gra ostródzkiej drużyny jest lepsza niż w rundzie jesiennej. Ostródzianom brakuje trochę szczęścia, żeby więcej punktów zdobyć, a starcie z Wisłą może być idealnym momentem by zmienić tą sytuację. Powinno być to spotkanie, w którym obejrzymy kilka bramek, ale trudno przewidzieć, która z drużyn strzeli ich więcej.

Kategorie: klub