Przed nami druga kolejka eWinner II Ligi. W wielu spotkaniach bardzo trudno jest wskazać faworyta. Zachęcamy do przeczytania zapowiedzi!

Olimpia Elbląg vs Hutnik Kraków

Już w pierwszej kolejce elblążanie pokazali, że będą w tym sezonie groźni dla każdego. Olimpia grała bardzo dobrze i można powiedzieć, że tylko zremisowała z KKS-em Kalisz. Hutnik również wywalczył jeden punkt, w pierwszym swoim meczu. Wydaje się, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie, z minimalnym wskazaniem na Olimpię.

Pogoń Siedlce vs Śląsk II Wrocław

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Zarówno jeden, jak i drugi klub zremisował w pierwszej kolejce swój mecz. Śląsk ten remis wywalczył w ostatnich sekundach spotkania. Wiadomo, że wrocławska drużyna w środku tygodnia grała w europejskich pucharach, więc Jacek Magiera może chcieć dokonać kilku rotacji w składzie i zabrać do pierwszej drużyny kilku zawodników z rezerw. Jeżeli tak się stanie, to szansę Śląska na dobry wynik znacznie zmaleją.

Motor Lublin vs Ruch Chorzów

Przed rozpoczęciem sezonu mówiło się o tym, że Motor powinien włączyć się do walki o awans do pierwszej ligi. Pierwsza kolejka to potwierdziła. Lublinianie bardzo pewnie pokonali Znicz Pruszków i będzie chcieli kontynuować tą serię. Ruch zaczął sezon od jednego punktu, ale w starciu z Motorem o poprawę tego dorobku będzie bardzo trudno.

GKS Bełchatów vs Znicz Pruszków

Mecz, w którym bardzo trudno jest wskazać faworyta. Pierwsza kolejka tego sezonu nie była udana dla żadnej z tych drużyn. Obie przegrały swoje mecze i teraz muszą szukać punktów w tym starciu. Jednak minimalnie większe szanse dajemy drużynie z Bełchatowa. Ona powinna z meczu na mecz się rozkręcać.

Lech II Poznań vs Wisła Puławy

Lechici rozpoczęli sezon od porażki. Pamiętamy, że w poprzednim sezonie ten początek też nie był dla nich udany. Wisła natomiast dobrze weszła w drugoligowe rozgrywki. W trzeciej lidze drużyna z Puław nie miała sobie równych, a teraz pokazuje, że i w drugiej, będzie bardzo groźna dla każdego. O faworycie w tym spotkaniu nie ma co mówić. Wydaje się, że wynik meczu powinien zakręcić się koło remisu.

Garbarnia Kraków vs Radunia Stężyca

W pierwszym meczu w tym sezonie Garbarnia zaprezentowała się bardzo słabo. Krakowianie przegrali bardzo wysoko ze Stalą Rzeszów i wydaje się, że w tym sezonie nie będą walczyć o tak wysokie miejsca, jak w poprzednich rozgrywkach. Radunia natomiast to dobrze zorganizowana drużyna, która powinna walczyć o wysokie miejsca. W tym meczu to Radunia będzie minimalnym faworytem.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki vs Stal Rzeszów

Pogoń w pierwszym meczu nie zagrała może bardzo efektownie, ale dosyć pewnie pokonała drużynę Sokoła Ostróda. Drużyna z Grodziska Mazowieckiego ma ten sezon jeden cel, a jest nim utrzymanie się na tym szczeblu rozgrywek. W tej kolejce o punkty będzie jednak bardzo trudno. Rozpędzona Stal Rzeszów będzie chciała zdobyć kolejne trzy punkty i umiejscowić się w górnej części tabeli. To właśnie Stal będzie faworytem tego spotkania.

KKS 1925 Kalisz vs Wigry Suwałki

KKS bardzo długo przegrywał w pierwszym swoim meczu przeciwko Olimpii Elbląg, ale ostatecznie tamten mecz zakończył się remisem. Wigry doznały sromotnej porażki w pierwszej kolejce, przegrywając wysoko z Chojniczanką Chojnice. Drużyna z Chojnic dominowała na boisku i nie dała Wigrom żadnych szans. Trudno więc przewidzieć rezultat tego meczu. Żaden wynik nie będzie zaskoczeniem.

Chojniczanka Chojnice vs Sokół Ostróda

W drugiej kolejce ostródzianie jadą do Chojnic na mecz z tamtejszą Chojniczanką. Będzie to bardzo trudne spotkanie, ponieważ drużyna z Chojnic jest uznawana, za faworyta całych rozgrywek. Sokół w meczu pucharowym, który rozegrany został w środku tygodnia pokazał się z bardzo dobrej strony, ale teraz poprzeczka zostanie podniesiona znacznie wyżej. Chojniczanka w pierwszej kolejce zaprezentowała się fantastycznie i będzie faworytem starcia z Sokołem. Nie można jednak odbierać ostródzianom szans na punkty, ponieważ piłka nożna nie takie niespodzianki widziała.

Kategorie: klub