Garbarnia Kraków  vs Błękitni Stargard

Garbarnia bardzo słabo rozpoczęła ligowe rozgrywki, ale w ostatnim czasie złapała już lepszy rytm. Trzy ostatnie mecze zakończyła zwycięstwem i znacznie poprawiła swoją sytuację w tabeli. Błękitni również dosyć niespodziewanie wygrali swój ostatni, ale w meczach wyjazdowych spisują się oni znacznie słabiej. Obie te drużyny nie grają zbyt efektownej piłki, więc może być to tzw. mecz do pierwszej bramki.

Motor Lublin vs Pogoń Siedlce

W lepszej formie znajdują się obecnie lublinianie. Kolejnym ich dużym atutem, jest gra na własnym obiekcie. Czują się tam bardzo dobrze i to właśnie w Lublinie zdobyli większość punktów. Pogoń natomiast, to drużyna bardzo nieprzewidywalna. Potrafi ona zagrać bardzo dobrze i urwać punkty faworytom, by w następnej kolejce przegrywać z zespołem z dołu tabeli. Faworyta tego meczu należy upatrywać w zespole z Lublina.

Wigry Suwałki vs Olimpia Grudziądz

Wigry w tej końcówce rudny jesiennej grają gorzej, niż na początku rozgrywek, ale dalej bardzo solidnie punktują i są w ligowej czołówce. Nie może tego powiedzieć o Olimpii. Tam problemów jest sporo. Zespół z Grudziądza gra bardzo słabo, jest na ostatnim miejscu w tabeli, a ostatnio rozwiązał kontrakt z trenerem Pawłem Crettim. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, na to, że Wigry dopiszą sobie kolejny trzy punkty w ligowej tabeli.

Bytovia Bytów vs Górnik Polkowice

Górnik walczy o to, żeby zejść na przerwę zimową, jako lider tabeli, a Bytovia stara się zbliżyć do ligowej czołówki. Polkowiczanie dosyć niespodziewanie stali się faworytem do awansu. Grają bardzo dobrze, świetnie punktują i praktycznie nie przytrafią im się gorsze momenty. Takie momenty przytrafią się natomiast Bytovii, która gra bardzo w kratkę.

Chojniczanka Chojnice vs Lech II Poznań

Każdy inny wynik niż wygrana Chojniczanki, będzie sporą niespodzianką. Zespół z Chojnic kapitalnie prezentuje się na własnym obiekcie. Wygrał tam siedem spotkań i tylko raz zremisował. Lech natomiast na wyjazdach punktuje bardzo słabo i nic nie wskazuje, na to, żeby po tym meczu miało się to zmienić.

Śląsk II Wrocław vs Olimpia Elbląg

Wrocławianie w ostatnim czasie pokazują, że druga liga nie jest już im straszna. Piłkarze z Wrocławia nabierają doświadczenia i z meczu na mecz grają coraz lepiej. Śląsk dosyć niespodziewanie znalazł się bardzo blisko strefy barażowej i będzie chciał to miejsce utrzymać. Olimpia, po kilku dobrych występach zanotowała wpadkę i przegrała u siebie z Garbarnią Kraków. Mecz we Wrocławiu powinien być bardzo wyrównany.

Stal Rzeszów vs GKS Katowice

Trudno analizować, to spotkanie, ponieważ nie wiadomo, w jakiej dyspozycji będą piłkarze z Rzeszowa. Spora liczba zawodników ma za sobą zakażenie koronawirusem, więc o ich formę, można się obawiać. GKS natomiast prezentuje, równą i bardzo dobrą formę. Jeżeli katowiczanie zagrają podobnie, jak w ostatnich spotkaniach, to mogą dopisać do swojego dorobku trzy punkty.

KKS Kalisz vs Znicz Pruszków

Pruszkowianie spisują się w tym sezonie bardzo słabo, a to skutkowało zmianą na stanowisku trenera. Czy to pomoże?  W perspektywie jednego meczu, to raczej nie powinno mieć większego wpływu. KKS natomiast zaliczy rundę jesienną, do bardzo udanych. Kaliszanie, jako beniaminek rozgrywek spisują się bardzo dobrze i będą faworytem, tego niedzielnego starcia.

Sokół Ostróda vs Hutnik Kraków

Spotkanie to oczywiście najbardziej interesuje ostródzkich kibiców. Sokół bardzo rzadko w tym sezonie przystępował do rywalizacji, jako faworyt, ale tym razem tak będzie. Ostródzianie grają znacznie lepiej od swojego sobotniego rywala. Hutnik traci bardzo dużo bramek, a na wyjazdach praktycznie nie punktuje. Sokół ma za sobą dwutygodniową przerwę. Ostródzcy piłkarze, mieli trochę czasu, żeby odpocząć i złapać świeżość. Ostródzianie zapewne przejmą inicjatywę, od początku tego meczu, a Hutnik będzie starał się wyprowadzać kontry.

Kategorie: klub