We wtorkowym spotkaniu 2. ligi zmierzą się zespoły, które są w zupełnie innych nastrojach po pierwszych kolejkach sezonu. Transmisja na żywo meczu Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda w Telewizji Polskiej.

Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda. Gdzie obejrzeć mecz 2. ligi?

Szósta kolejka 2. ligi będzie pierwszą w sezonie 2020/21 rozgrywaną w środku tygodnia.

My wybraliśmy starcie w Elblągu. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Powodem nie jest jednak koronawirus, a zachowanie kibiców po spotkaniu z Chojniczanką.

Mecz rozpocznie się we wtorek 29 września o godz. 20:30. Skomentują go Aleksander Roj oraz Marcin Żewłakow.

Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda. Transmisja live online w TVPSPORT.PL

Olimpia Elbląg w poprzednim sezonie do końca walczyła o grę w barażach. Ostatecznie zajęła ósme miejsce.

Drużyna prowadzona od lipca przez Łukasza Kowalskiego nowe rozgrywki zaczęła od trzech porażek. W ostatnich dwóch meczach remisowała bezbramkowo z Chojniczanką oraz Stalą Rzeszów. Po 5. kolejkach Olimpia jest jedynym zespołem bez zwycięstwa na koncie.

Gospodarze będą mogli zdobyć trzy punkty w starciu z beniaminkiem. Sokół Ostróda pierwsze tygodnie w trzeciej klasie rozgrywkowej może zaliczyć do udanych. Odniósł trzy zwycięstwa i poniósł dwie porażki. W ostatnich meczach najpierw na wyjeździe pokonał inną Olimpię, tę z Grudziądza, 4:0, a potem wygrał ze Zniczem Pruszków 2:0. W tym spotkaniu pierwszego gola dla drużyny strzelił były napastnik Arki Gdynia Rafał Siemaszko.

Nie będzie to ostatni mecz, który pokażemy w tym tygodniu w TVP. W niedzielę zapraszamy na transmisję na żywo ze starcia Stal Rzeszów – Skra Częstochowa.
Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda. 6. kolejka 2. ligi [szczegóły transmisji]

Kiedy 29 września (wtorek)
O której 20:30
Transmisja: 20:25 (TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacja mobilna)
Komentatorzy: Aleksander Roj i Marcin Żewłakow
źródło: tvpsport.pl
Kategorie: klub