W ramach 1/16 Finału Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski zmierzymy się z drużyną GKS Wikielec. Mecz z beniaminkiem 3 ligi zostanie rozegrany w środę, 13 września, w Ostródzie.

Pucharowa przygoda naszych gości rozpoczęła się od zwycięstwa aż 12:0 z LZS OHI Frednowy. W poprzedniej rundzie GKS wyeliminował Jeziorak Iława, wygrywając w Iławie 3:2.

Trójkolorowi zaczęli od zwycięstwa po rzutach karnych z Płomieniem Turznica. Następnie, po otrzymaniu wolnego losu, zameldowali się automatycznie w drugiej rundzie, w której zagrają właśnie z GKS Wikielec.

Nasz rywal, po 3 kolejkach, znajduje się na 8 miejscu w ligowej tabeli, z bilansem 1-1-1 i bilansem bramek 5-4. GKS, na inaugurację, wygrał u siebie z Mławianką Mława 3:0, następnie przegrał na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór 3:1. Ostatnie spotkanie naszego pucharowego przeciwnika, z Pilicą Białobrzegi, zakończyło się remisem 1:1.

Do 13 września, goście mają do rozegrania 4 spotkania ligowe. Już jutro zmierzą się w Skierniewicach z Unią. Następnie, 26 sierpnia, podejmą u siebie Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Drugiego września pojadą do Łomży, na spotkanie z tamtejszym ŁKS-em.  Tuż przed meczem z trójkolorowymi, do Wikielca zawita Victoria Sulejówek.

Sokół, jak dobrze wiemy, zajmuje po 3 kolejkach pierwsze miejsce z kompletem punktów oraz bilansem bramkowym 10-1 i przygotowuje się właśnie do niedzielnego spotkania, na 3 Maja 19, z Tęczą Miłomłyn.

Już teraz zapraszamy to spotkanie!

Kategorie: klub