Trampkarze ostródzkiego Sokoła znakomicie weszli w nowy sezon rozgrywek w I lidze wojewódzkiej rocznika 2007 i młodsi.

Na inaugurację pokonali drużynę Olimpii II Elbląg aż 13-0.

Komentarz trenera Kamila Maliszewskiego.

Młode Sokoły kontrolowały całe spotkanie, co udokumentowali strzeleniem aż trzynastu bramek, nie tracąc przy tym żadnej. Nasza drużyna realizowała założenia przedmeczowe zarówno indywidualne jak i zespołowe jesteśmy zadowoleni z tak dobrego początku, ale nie zapominamy, że to dopiero pierwszy mecz i nie popadamy w samo zachwyt. Cieszy zaangażowanie i frekwencja na treningach. Liczymy, że nasza młodzież nadal będzie się rozwijała i cieszyła tak imponującymi wynikami.

Skład drużyny:

WOLAK SZYMON

ŚLEDŹ JAKUB

PASIŃSKI IGOR – 1 BRAMKA

MEYER KRYSTIAN – 1 BRAMKA

MIKOŁAJCZYK MARCEL

KULPA PAWEŁ – 2 BRAMKI

CZAJKOWSKI MACIEJ -2 BRAMKI

LIULCHAK YAROSLAV – 1 BRAMKA

BOROS JAKUB

JARZYNA KRYSTIAN – 2 BRAMKI

WARZYŃSKI JULIAN- 3 BRAMKI

REZERWOWI: KOSTRZEWA MICHAŁ

PASZKANIEC MICHAŁ

PIETRZAK JAKUB

EWERTOWSKI KACPER

WOJCIECHOWSKI ALAN -1 BRAMKA

PUKSZTO HUBERT

CHILIŃSKI DOMINIK

Kategorie: klub