Od 28. serii gier spotkania eWinner 2. Ligi będzie można oglądać w dedykowanej platformie Sportize. Koszt miesięcznej subskrybcji wynosić będzie 23,99 zł i pozwoli obejrzeć wszystkie dostępne spotkania. 

Od momentu pojawienia się sponsora tytularnego rozgrywek zmienia się sposób transmitowania meczów ligowych. Spotkania będą realizowane za pomocą inteligentnych kamer, z udziałem komentatora. Mecze oprócz platformy Sportize będzie można jednocześnie śledzić w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner, pod warunkiem założenia konta. Platforma Sportize daje możliwość oglądania meczów na komputerze, czy telewizorze.

Aby otrzymać dostęp do meczów użytkownik powinien zarejestrować się w serwisie Sportize. Rejestracja jest bezpłatna, a użytkownik może bezpłatnie korzystać z wybranych treści. Całkowity dostęp do wszystkich transmisji oraz VOD otrzymuje po wykupieniu pakietu członkowskiego, którego miesięczny koszt wynosi 23,99 zł.

Dodatkowo w ciągu godziny od zakończenia transmisji live każdy mecz zostaje zapisany na platformie i jest dostępny na życzenie w dowolnym momencie. Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania – FAQ.

Transmisja wideo pomiędzy Garbarnią Kraków a Sokołem Ostróda będzie dostępna zarówno na platformie Sportize, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner.

Kategorie: klub