Mecz 3 kolejki pomiędzy Sokołem Ostróda a Pogonią Siedlce będzie transmitowany na platformie TVCOM.

Po raz pierwszy w historii klubu zdecydowaliśmy się przeprowadzić płatną transmisję na żywo z meczu II ligi.

Koszt dostępu do transmisji jest równoznaczny z ceną biletu normalnego i wynosi 20 zł. Zależy nam, aby jak najwięcej kibiców zjawiło się na naszym obiekcie, ale wychodzimy także naprzeciw osobom, które z różnych przyczyn nie będą mogły zjawić się na stadionie w Ostródzie. Zysk z transmisji przeznaczymy na wsparcie klubu, w tym rozwój naszej klubowej telewizji.

Jak obejrzeć mecz?

1.Wchodzimy na stronę www.tvcom.pl
2.Rejestrujemy się, zgodnie z instrukcją [kliknij tutaj]
3.Logujemy się na swoje konto
4.Wybieramy nasz mecz [link do meczu]
5.Dokonujemy wpłaty
6.Otrzymujemy możliwość oglądania spotkania

Uwaga: Osoby, które zarejestrowały się na platformie TVCOM przed meczem Górnika Polkowice z Sokołem, nie muszą po raz kolejny się rejestrować. Wystarczy wówczas zalogować się i wybrać nasz mecz [link do meczu].

Zapraszamy

Kategorie: klub

1 komentarz

dwgyknxceu · 26 listopada 2023 o 08:49

Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *