Trampkarze Sokoła wzięli udział w zimowych rozgrywkach halowych organizowanych przez WMZPN.

W tej kategorii wiekowej drużyny zostały podzielone na 3 grupy, z których do turnieju finałowego awansowały dwa najlepsze zespoły. 14.01.2023r. w Lidzbarku Warmińskim odbył się Finałowy Turniej Zimowych Rozgrywek Halowych, do którego przystąpiło 6 drużyn: OKS Sokół Ostróda, NAKI Olsztyn, Pomarańcze Korsze, GKS Cresovia Górowo Iławeckie, UKS Frendo Dywity oraz gospodarze MKS Polonia Lidzbark Warmiński. Nasz zespół pokazał się z bardzo dobrej strony kończąc zawody na 2 miejscu!

Poniżej wyniki meczów oraz komentarz trenera Andrzeja Burcharta.

OKS Sokół Ostróda-Naki Olsztyn 0:1

OKS Sokół Ostróda-UKS Frendo Dywity 4:0

OKS Sokół Ostróda-MKS Polonia Lidzbark Warmiński 3:3

OKS Sokół Ostróda-Pomarańcze Korsze 2:2

OKS Sokół Ostróda-GKS Cresovia Górowo Iławeckie 2:1

Komentarz Trenera: Gratuluję swoim zawodnikom bardzo dobrej postawy w turnieju finałowym. W każdym meczu było widać wielkie zaangażowanie oraz pomysł w rozegraniu piłki. Cieszy fakt, że mój zespół mimo niekorzystnego wyniku w początkowej fazie spotkania był w stanie odrabiać straty poprzez dobrą organizację gry. Oczywiście nie ustrzegliśmy się błędów, ale całość oceniam bardzo pozytywnie. Cała drużyna zasługuje na pochwałę, dodatkowo muszę wspomnieć o Tymku Tołkaczewskim, który momentami w niemożliwych wręcz sytuacjach chronił nasz zespół od utraty gola. Jeszcze raz wielkie gratulacje. Dziękujemy rodzicom za obecność oraz wsparcie.

Skład: Tymoteusz Tołkaczewski, Lucas Krasowski, Wiktor Lemanowicz, Mateusz Koziełło, Alan Nowak, Wiktor Wereda, Mateusz Klimowski, Mateusz Jabłoński.

Kategorie: klub