Cztery zwycięstwa, zero remisów i zero porażek a jednocześnie strzelone 23 bramki i stracone tylko 3 z takim dorobkiem swoje rozgrywki zakończyli w niedzielę nasi zawodnicy z rocznika 2007/2008.
Nasi podopieczni  w rundzie rewanżowej  nie dali szans swoim rówieśnikom grającym  w 1 Lidze Wojewódzkiej Trampkarza GR 3 i wygrali całe rozgrywki, zostawiając za plecami :
Zatokę Braniewo – zwycięstwo 2-0
Start Działdowo  - zwycięstwo 5-1
Drwęce Nowe Miasto Lubawskie – zwycięstwo 2-0
Błekitni Orneta – zwycięstwo 14-1

Sukces młodych Sokołów cieszy tym bardziej, bo w pierwszej rundzie zdobyli tylko 2 pkt i zajmowali ostatnie miejsce w tabeli.

Komentarz trenera Kamila Maliszewskiego:

Chłopcy pokazali charakter i nawet na chwilę nie zwątpili w swoje umiejętności a ciężka praca na treningach pozwoliła cieszyć się na końcu z osiągniętego wyniku.
Po meczu nasi chłopcy świętowali swój sukces przy wspólnym posiłku w restauracji San Biagio.

Chciałbym bardzo podziękować zawodnikom za to jak systematycznie pracowali i podnosili swoje umiejętności oraz jak wiele wysiłku włożyli w to aby stać się lepszą drużyną i lepszymi ludźmi…
Stworzyła się super grupa młodych ludzi przed którymi już we wrześniu nowe wyzwania w rozgrywkach Juniora Młodszego.
GRATULACJE !!!

SKŁAD:
SZ.WOLAK, M.MIKOŁAJCZYK, M.KOSTRZEWA, K.ŁUKASIAK, J.WARZYŃSKI, K.MEYER, I.PASIŃSKI, P.KULPA, J.LJULCZAK, J.BOROS, M.CZAJKOWSKI, I.CZERMIŃSKI, K.WIĘCKOWSKI, K.JARZYNA, J.PIETRZAK, A.WOJCIECHOWSKI, D.CHILIŃSKI, M.PASZKANIEC, P.CYMBRAK, DIMA

TRENERZY:
KAMIL MALISZEWSKI
IZABELA FORYŃSKA
MAREK ŁUKASIAK - KIEROWNIK

Kategorie: klub