I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2

KS Mroczno – Sokół Ostróda 2:2 (2:1)

Bramki dla Sokoła: Przyborowski, Kędzierski

Skład Sokoła: Witkowski – Szytniewski, Wielechowski, Podgórski, Przyborowski, Kędzierski, Groth, Perowicz, Rutkowski, Bąk, Czajkowski oraz Szczepański.

Poz        Drużyna                               M           Pkt         Z             R             P             Bramki  Forma

1   ITS Jeziorak Iława                      10           27           9             0             1              53:10     WWWWW

2   MKS Huragan Morąg                 10           27           9             0             1              44:7       WWWWW

3   MKS Zatoka Braniewo               10           21           7             0              3             27:16     WPPWP

4   MLKS Motor Lubawa                 10           18           6             0             4              30:26     PWWPW

5   MKS Błękitni Orneta                   10             15           5             0             5              22:31     PPPPW

6   KKS Warmia Olsztyn                  10           13           4             1             5              33:32     PWPWW

7   OKS Sokół Ostróda                     10           13           4             1             5              31:32     RWPWP

8   MKS Start Nidzica                       10           11           3             2             5              19:29     WRWPP

9   KS Polonia Pasłęk                       10           9             3             0             7              20:42     PPPWW

10 KS Dąb Kadyny                           10           7             2             1              7             9:27       PRWPP

11 KS Mroczno                                 10           1             0             1             9              9:45       RPPPP

POPRZEDNIA: KOLEJKA 11 (so. 2021.10.23 - nd. 2021.10.24)

KS Dąb Kadyny  0 : 4       MKS Kaczkan Huragan Morąg

KS Mroczno        2 : 2       OKS Sokół Ostróda

MKS Zatoka Braniewo   7 : 0       KS Polonia Pasłęk

ITS Jeziorak Iława            1 : 0       KKS Warmia Olsztyn

MLKS Motor Lubawa      1 : 5       MKS Start Nidzica

I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3

Sokół Ostróda – GKS Grunwald Gierzwałd 7:0 (3:0)

Bramki: Boros 4, Kulpa 2, Pietrzak.

Skład Sokoła: Wolak – Śledź, Paszkaniec, Więckowski, Mikołajczyk, Kostrzewa, Pasiński, Chiliński, Meyer, Ewartowski, Boros oraz Kulpa, Warzyński, Milewicz, Jarzyna, Wojciechowski, Pietrzak, Łukasiak.

Poz        Drużyna                               M           Pkt         Z             R             P             Bramki  Forma

1   ZKS Olimpia II Elbląg                 8             21           7             0              1             34:14     WWWWW

2   DKS Wkra Działdowo                 8             15           5             0              3             29:11     PWWWP

3   KS Drwęca Nowe ML                 8             12           4             0              4             30:14     PWPPW

4   OKS Sokół Ostróda                     8             12           4             0              4             26:26     WWPPW

5   GKS Grunwald Gierzwałd          8             0             0             0              8             0:54       PPPPP

POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (so. 2021.10.23)

ZKS Olimpia II Elbląg       5 : 0       DKS Wkra Działdowo

OKS Sokół Ostróda          7 : 0       GKS Grunwald Gierzwałd

D1 Młodzik "Ekstraklasa" Grupa 2

ITS Jeziorak Iława – Sokół Ostróda 3:3 (2:2)

Bramki dla Sokoła: Ruczyński, Wereda, Krasowski.

Skład Sokoła: Treder – Krasowski, Koziełło, Kowalkowski, Bojar, Wereda, Ruczyński, Lemanowicz, Jabłoński oraz Tołkaczewski, Klimowski, Zawistowski, Łazowski, Wierszewski.

Poz        Drużyna                               M           Pkt         Z             R             P             Bramki  Forma

1   ZKS Olimpia Elbląg                    10           24           7             3             0              32:6       WWWWR

2   UKS Mały Jeziorak Iława         10           20           6             2              2             19:17     PPWWW

3   OKS Sokół Ostróda                   10           14           4             2             4              19:16     RWPWP

4   ITS Jeziorak Iława                     10           12           3             3             4              19:20     RWWPR

5   AP Ostróda                                 10           10           3             1             6              8:21       PPPPW

6   SP Młode Lwy Mszanowo       10           4             1             1              8             12:29     WPPPP

POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (so. 2021.10.23)

ITS Jeziorak Iława            3 : 3       OKS Sokół Ostróda

SP Młode Lwy Mszanowo            3 : 0       AP Ostróda

UKS Mały Jeziorak Iława               0 : 4       ZKS Olimpia Elbląg

I liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 4

Sokół Ostróda – Delfin Rybno 9:0 (8:0)

Bramki: Klimowski 3, Bojar 2, Jabłoński 2, Zawistowski, Kowalkowski.

Skład Sokoła: Krzyżaniak, Zawistowski, Klimowski, Jabłoński, Bojar, Kowalkowski, Wierszewski, Grzelak, Zawół oraz Gronkiewicz, I.Grabowski, O.Grabowski, Auguścik.

Poz        Drużyna                             M           Pkt         Z             R             P             Bramki  Forma

1   OKS Sokół Ostróda                    8             24           8             0             0              66:3       WWWWW

2   ITS Jeziorak Iława                     8             15           5             0             3              35:23     PPWWW

3   PFT Drewneks Sampława        8             12           4             0              4             25:37     WWPPP

4   GSZS Delfin Rybno                    8             9             3             0             5              20:41     PPWWP

5   KS Wicher Gwiździny                8             0             0             0              8             11:53     PPPPP

POPRZEDNIA: KOLEJKA 10 (pt. 2021.10.22)

PFT Drewneks Sampława            9 : 0       ITS Jeziorak Iława

OKS Sokół Ostróda          9 : 0       GSZS Delfin Rybno

Kategorie: klub