20 lutego zawodnicy z rocznika 2010 wraz z trenerem Andrzejem Burchart wzięli udział w turnieju Paged Cup 2022, który odbył się w Morągu. Do turnieju przystąpiło 9 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy po 3 drużyny. W pierwszej fazie turnieju zmierzyliśmy się z Huraganem II Morąg oraz Sparta Brodnica. W tych spotkaniach okazaliśmy się lepsi od Huraganu oraz nieznacznie przegraliśmy ze Sparta. W drugiej części trafiliśmy do grupy z Santana Wielki Klincz oraz EL-Futbol Elbląg. W tej części rywalizacji uzyskaliśmy remis oraz wygraną, co dało nam pierwsze miejsce w grupie i walkę o miejsca 1-3. W finałowych rozgrywkach ponownie trafiliśmy na Spartę Brodnica oraz drużynę Piłeczka Pruszcz Gdański. Wygrywając te dwa mecze zdobywamy 1 miejsce w całym turnieju. Na uwagę zasługuje fakt, że nasz zawodnik Bartosz Zawistowski z 6 golami na koncie został królem strzelców całego turnieju. Wielkie brawa dla chłopaków przede wszystkim za wyciągnie wniosków. Z meczu na mecz gra młodych zawodników Sokoła wyglądała naprawdę dobrze.

Skład: Wiktor Bojar, Olaf Zawół, Miłosz Kowalkowski, Mateusz Jabłoński, Bartosz Zawistowski, Mateusz Klimowski, Filip Wierszewski.

Wyniki spotkań:

I faza turnieju:

OKS Sokół Ostróda - Huragan II Morąg 7:0

OKS Sokół Ostróda - Sparta Brodnica 1:2

II faza turnieju

OKS Sokół Ostróda - Santana Wielki Klincz 0:0

OKS Sokół Ostróda - EL-Futbol Elbląg 2:0

Faza finałowa

OKS Sokół Ostróda - Piłeczka Pruszcz Gdański 2:0

OKS Sokół Ostróda - Sparta Brodnica 1:0

Kategorie: klub