Ze względu na COVID-19, tej zimy Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zmuszony był   zrezygnować z halowych turniejów dla dzieci i młodzieży, które w ostatnich latach wypełniały zimową przerwę w rozgrywkach.

Wyjątkiem są rozgrywki Turnieju o Puchar Prezes PZPN U-11 (r. 2010) i U-12 (r. 2009), w których wyłonieni zostaną reprezentanci województwa (po jednej drużynie w każdym roczniku) do turnieju finałowego, który w połowie lutego odbędzie się w Warszawie. Ze względu na COVID-19 rozgrywki wojewódzkie zostały jednak ograniczone do niezbędnego minimum.

Odbędą się tylko dwa etapy:

  • w dniach 23-24 stycznia – turnieje półfinałowe
  • w dniach 30-31 stycznia – turnieje finałowe

Drużyny w każdym z roczników zostały podzielone na 3 grupy półfinałowe.

I jednym z 3 gospodarzy półfinałowego turnieju U12 jest Sokół Ostróda.

Uczestnicy ostródzkiego turnieju:

  1. KS Constract Lubawa
  2. UPKS Poncio-2010 Lidzbark
  3. Młode Lwy Mszanowo
  4. MMKS Concordia Elbląg
  5. AP Polonia 2018 Pasłęk
  6. ZKS Olimpia Elbląg
  7. OKS Sokół Ostróda

Rozpoczęcie turnieju 23 stycznia, o godz. 10:00 w Hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w  Ostródzie, przy ul. Kościuszki 22A.

Wszystkie turnieje półfinałowe rozgrywane będą systemem każdy z każdym. Z każdego turnieju półfinałowego po 2 najlepsze drużyny awansują do turnieju finałowego. W turnieju finałowym bierze udział 6 drużyn, mecze rozgrywane są systemem każdy z każdym. Zwycięzca turnieju finałowego uzyskuje awans do finału krajowego, który w połowie lutego odbędzie się w Warszawie.

Ze względu na panującą pandemię, wszystkie turnieje będą odbywały się w reżimie sanitarnym bez udziału publiczności.

Wyniki poszczególnych spotkań we wszystkich turniejów półfinałowych będą aktualizowane na stronie internetowej WMZPN, a na naszym profilu na Facebooku zostanie przeprowadzona transmisja live.

Kategorie: klub