Jesteśmy już po pierwszym ligowym spotkaniu Sokoła w drugiej lidze. To pamiętne wydarzenie w 75-letniej historii klubu przerosło nasze największe oczekiwania. Bilety zostały wyprzedane w całości. Zainteresowanie piątkowym spotkaniem było na tyle duże, że postanowiliśmy wejść naprzeciw oczekiwaniom sympatyków Trójkolorowych i dlatego zdecydowaliśmy o uruchomieniu sprzedaży „Karty Kibica”.

Dwa główne plusy wynikające z posiadania Karty Kibica to możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży oraz rabaty w punktach, które podejmują współpracę z Sokołem Ostróda.

BILETY

Zakup biletu w przedsprzedaży może okazać się niezwykle istotny, przede wszystkim w kontekście atrakcyjności rywali, z którymi przyszło mierzyć się Sokołowi w drugiej lidze. W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa, na domowe mecze Trójkolorowych w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie mogło wejść maksymalnie 999 kibiców.

Już dziś wiemy, że nasz zespół wzbudza duże zainteresowanie drużyn przeciwnych. W starciach z takimi ekipami jak Olimpia Elbląg, GKS Katowice, Hutnik Kraków czy Motor Lublin możemy spodziewać się dużych grup przyjezdnych kibiców, które mogą wykupić sporą pulę biletów przez nasz system internetowej sprzedaży wejściówek.

Możliwość priorytetowego zakupu (1-2 dni przed wprowadzeniem biletów do otwartej sprzedaży) wejściówek na domowe mecze Sokoła dla sympatyków posiadających Kartę Kibica sprawi, że każdy, kto zdecyduje się dołączyć do naszego programu bez żadnych problemów zdąży kupić bilet na wszystkie mecze Sokoła – zarówno w II lidze, jak i w Pucharze Polski.

RABATY

Karta Kibica Sokoła Ostróda to również możliwość korzystania z atrakcyjnych rabatów i promocji w gronie firm współpracujących z klubem. Dzięki Karcie Kibica zyskacie m.in.:

- 5% rabatu w restauracji Open Kitchen (Kajkowo, ul. Kajki 6);
- 10% rabatu w pizzerii San Biagio (Ostróda, ul. Mickiewicza 13B) w trakcie domowych dni meczowych oraz 5% rabatu we wszystkie pozostałe dni ;
- 10% rabatu w bistro Rybko Żeberko (Ostróda, Jana III Sobieskiego 10) oraz dodatkowo po domowym meczu Sokoła do każdego dania mięsnego piwo 0,5l gratis .
- SUPER TAXI Ostróda (tel. 89 646 55 00) 20% rabatu w domowe dni meczowe, a w pozostałe dni 10%.
- bonus 10 PLN na grę w zakładach bukmacherskich forBET. Sposób odbioru: kibic musi wysłać maila ze zdjęciem karty na adres marketing@iforbet.pl . Bonus przyznawany tylko jeśli dane na karcie i na koncie w forBET są identyczne.
- 10% rabatu w restauracji Lalo (Ostróda, ul. Mickiewicza 17C).
- 10% rabatu w restauracji Hospoda u Jezera (Ostróda, ul. Mickiewicza 13B).

Lista firm, które podjęły współpracę w ramach Karty Kibica będzie na bieżąco aktualizowana i poszerzana. Obowiązujące zniżki, ulgi i rabaty będzie można znaleźć na stronie www.sokolostroda.com w zakładce „KARTA KIBICA”.

A może prowadzisz swoją firmę lub chciałbyś w inny sposób włączyć się do programu „Karta Kibica” Sokoła Ostróda? Zgłoś się do nas, a na pewno wymyślimy atrakcyjną dla Twojej firmy formę współpracy!

ZASADY

Koszt Karty Kibica na rundę jesienną sezonu 2020/21 wynosi 30 zł.
Karta wydawana jest „imiennie” – to dokument spersonalizowany, który będzie mógł być używany jedynie przez osobę, która została wydana.
Zapisy na Kartę Kibica wraz z uiszczeniem opłaty będą trwały do 11 września w siedzibie klubu przy ul. 3 Maja 19 w Ostródzie w godz. 12.00-16.00.
Przy zapisach na Kartę Kibica należy podać swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL.
Wspólnie twórzmy nowy rozdział w historii Sokoła Ostróda!

#WszyscyJesteśmySokołami
#RazemWysoko

Kategorie: klub

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *