Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
Rezultaty kolejki - 1/32 (16.09.2014 - 23.09.2014)

wtorek, 16.09.2014 - 1. Kolejka
  15:45 h Reduta Bisztynek Łyna Sępopol 2 - 1
  16:30 h Unia Susz Kaczkan Huragan Morąg 2 - 3
środa, 17.09.2014 - 1. Kolejka
  15:30 h Avista Łążyn GKS Wikielec 0 - 3
  15:30 h Grunwald Gierzwałd Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 1 - 14
  15:30 h Radomniak Radomno Zamek Kurzętnik 5 - 3
  15:30 h GKS Stawiguda Omulew Wielbark 4 - 2
  15:30 h SKF Kunki Start Działdowo 1 - 3
  15:30 h Orzeł Janowiec Kościelny Sokół Ostróda 0 - 9
  15:30 h Start Nidzica Polonia Iłowo 1 - 0
  15:30 h Tęcza Biskupiec Pisa Barczewo 2 - 1
  15:30 h Błękitni Pasym Olimpia Olsztynek 1 - 4
  15:30 h Korona Klewki Stomil II Olsztyn 0 - 6
  15:30 h Kormoran Zwierzewo Concordia Elbląg 3 - 2
  15:30 h Jonkovia Jonkowo Warmia Olsztyn 3 - 5
  15:30 h Tempo Ramsowo Wipsowo MKS Korsze 1 - 5
  15:30 h Granica Bezledy DKS Dobre Miasto 1 - 2
  15:30 h LZS Knopin Victoria Bartoszyce 2 - 3
  15:30 h Sniardwy Orzysz Start Kozłowo 2 - 4
  15:30 h Pojezierze Prostki MKS Ełk 1 - 3
  15:30 h Mazur Ełk Znicz Biała Piska 1 - 7
  15:30 h Kłobuk Mikołajki Mazur Pisz 2 - 1
  15:30 h Fala Warpuny Rominta Gołdap 0 - 9
  15:30 h Vęgoria Węgorzewo Mrągowia Mrągowo 5 - 1
  15:30 h Start Kruklanki Mamry Giżycko 0 - 1
  15:30 h Wilczek Wilkowo Granica Kętrzyn 1 - 7
  15:30 h Tęcza Miłomłyn Ewingi Zalewo 1 - 4
  15:30 h Piast Wilczęta Zatoka Braniewo 1 - 4
  15:30 h Syrena Młynary Polonia Pasłęk 2 - 4
  15:30 h Zalew Frombork Błękitni Orneta 2 - 4
  15:30 h Concordia II Elbląg Olimpia Elbląg 1 - 2
  15:30 h Wel Lidzbark Motor Lubawa 4 - 5
wtorek, 23.09.2014 - 1. Kolejka
  16:00 h Olimpia II Elbląg Warmiak Łukta 4 - 3

51 Zespół(y) pauzuje: Iskra Smykówko, GLZS Srokowo, Jurand Barciany, Pogoń Banie Mazurskie, Polonia Lidzbark Warmiński, Cresovia Górowo Iławeckie, Dąb Kadyny, GKS Gietrzwałd/Unieszewo, Gmina Braniewo, Huragan Morąg (juniorzy), Kormoran Ruszkowo, MKS Orzysz, MOSiR Kętrzyn, Niedźwiedź Ramsowo, Pama Powodowo, Pisa II Barczewo, Stranieri Olsztyn, Tytan Łankiejmy, Warmianka Bęsia, Wicher Gwiździny, Zamek II Kurzętnik, Żuraw Godkowo, GKS II Wikielec, LKS Spręcowo, Iskra Narzym, MKS Szczytno, Osa Ząbrowo, Orlęta Reszel, Zryw Jedwabno, GLKS Jonkowo, MKS Jeziorany, Ossa Biskupiec Pomorski, Leśnik Nowe Ramuki, Mamry Giżycko (juniorzy), Jeziorak Iława, Czarni Olecko, Olimpia 2004 Elbląg, Barkas Tolkmicko, Olimpia 2004 II Elbląg, Zagłada Lisów, Zalew Gmina Elbląg, Huragan II Morąg, GKS Dźwierzuty, GKS Szczytno, MGKS Miłakowo, FC Dajtki, Gmina Kozłowo, Relax Płoskinia, MKS Ruciane Nida, GLKS II Jonkowo, GSZS Rybno


Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy telebim 01102019 Fotor

forbet 900x596