Puchar Polski 2016/2017. grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
Tabela(e)



Pozycja   Zespół M PktASC +/- Z R P BZ BS
1 same (1) MKS Ełk 1 3 14 1 0 0 14 0
22 same (22) Czarni Rudzienice 1 3 1 1 0 0 3 2
- same (22) GKS Stawiguda 1 3 1 1 0 0 3 2
20 same (20) Motor Lubawa 1 3 1 1 0 0 4 3
- same (20) LKS Różnowo 1 3 1 1 0 0 4 3
18 same (18) Omulew Wielbark 1 3 2 1 0 0 3 1
- same (18) Start Nidzica 1 3 2 1 0 0 3 1
22 same (22) Mamry Giżycko 1 3 1 1 0 0 3 2
- same (22) Mrągowia Mrągowo 1 3 1 1 0 0 3 2
28 same (28) MKS Korsze 1 3 1 1 0 0 2 1
- same (28) Vęgoria Węgorzewo 1 3 1 1 0 0 2 1
- same (28) Jeziorak Iława 1 3 1 1 0 0 2 1
- same (28) Avista Łążyn 1 3 1 1 0 0 2 1
22 same (22) Sokół Ostróda 1 3 1 1 0 0 3 2
- same (22) Znicz Biała Piska 1 3 1 1 0 0 3 2
15 same (15) Polonia Pasłęk 1 3 2 1 0 0 4 2
- same (15) Granica Kętrzyn 1 3 2 1 0 0 4 2
6 same (6) Orlęta Reszel 1 3 5 1 0 0 6 1
7 same (7) Olimpia II Elbląg 1 3 5 1 0 0 5 0
5 same (5) Concordia Elbląg 1 3 6 1 0 0 7 1
4 same (4) GKS Wikielec 1 3 8 1 0 0 10 2
2 same (2) Błękitni Orneta 1 3 10 1 0 0 13 3
3 same (3) Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 1 3 10 1 0 0 10 0
8 same (8) Rominta Gołdap 1 3 4 1 0 0 6 2
9 same (9) SKS Szczytno 1 3 4 1 0 0 5 1
14 same (14) Olimpia III Elbląg 1 3 3 1 0 0 3 0
15 same (15) Cresovia Górowo Iławeckie 1 3 2 1 0 0 4 2
13 same (13) Kaczkan Huragan Morąg 1 3 4 1 0 0 4 0
9 same (9) Wel Lidzbark 1 3 4 1 0 0 5 1
- same (9) Tęcza Biskupiec 1 3 4 1 0 0 5 1
- same (9) Warmiak Łukta 1 3 4 1 0 0 5 1
32 same (32) MKS Ruciane Nida 1 3 1 1 0 0 1 0
33 same (33) GLKS Jonkowo 1 0 -1 0 0 1 3 4
53 same (53) GSZS Rybno 1 0 -4 0 0 1 1 5
- same (53) KS 2010 Wrzesina 1 0 -4 0 0 1 1 5
- same (53) GKS Dźwierzuty 1 0 -4 0 0 1 1 5
- same (53) Burza Słupy 1 0 -4 0 0 1 1 5
51 same (51) Syrena Młynary 1 0 -3 0 0 1 0 3
52 same (52) Łyna Sępopol 1 0 -4 0 0 1 2 6
57 same (57) Victoria Bartoszyce 1 0 -4 0 0 1 0 4
58 same (58) Reduta Bisztynek 1 0 -5 0 0 1 1 6
63 same (63) Polonia Iłowo 1 0 -10 0 0 1 0 10
64 same (64) Mazur Pisz 1 0 -14 0 0 1 0 14
62 same (62) Granica Bezledy 1 0 -10 0 0 1 3 13
61 same (61) Ossa Biskupiec Pomorski 1 0 -8 0 0 1 2 10
59 same (59) Pomowiec Gronowo Elbląskie 1 0 -5 0 0 1 0 5
60 same (60) Dąb Kadyny 1 0 -6 0 0 1 1 7
49 same (49) Tempo Ramsowo Wipsowo 1 0 -2 0 0 1 1 3
- same (49) KS Mroczno-Grodziczno 1 0 -2 0 0 1 1 3
35 same (35) Start Kruklanki 1 0 -1 0 0 1 2 3
- same (35) Stomil II Olsztyn 1 0 -1 0 0 1 2 3
- same (35) Radomniak Radomno 1 0 -1 0 0 1 2 3
- same (35) Pisa Barczewo 1 0 -1 0 0 1 2 3
33 same (33) Kormoran Zwierzewo 1 0 -1 0 0 1 3 4
35 same (35) Błękitni Pasym 1 0 -1 0 0 1 2 3
- same (35) Żagiel Piecki 1 0 -1 0 0 1 2 3
41 same (41) Orzeł Janowiec Kościelny 1 0 -1 0 0 1 1 2
46 same (46) Warmianka Bęsia 1 0 -2 0 0 1 2 4
- same (46) Zatoka Braniewo 1 0 -2 0 0 1 2 4
- same (46) DKS Dobre Miasto 1 0 -2 0 0 1 2 4
45 same (45) Sniardwy Orzysz 1 0 -1 0 0 1 0 1
41 same (41) Polonia Lidzbark Warmiński 1 0 -1 0 0 1 1 2
- same (41) Unia Susz 1 0 -1 0 0 1 1 2
- same (41) Wilczek Wilkowo 1 0 -1 0 0 1 1 2


Ulubiony zespół 

M = Rozegrane Pkt = Punkty +/- = Różnica Z = Zwycięstwa R = Remisy P = Przegrane BZ = Bramki zdobyte BS = Bramki stracone


Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 08082019

forbet 900x596