Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
Tabela(e)



Pozycja   Zespół M Pkt +/- Z R P BZ BS
1 up (2) Olimpia Olsztynek 6 18 15 6 0 0 21 6
2 down (1) Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 6 15 22 5 0 1 30 8
3 same (3) Granica Kętrzyn 5 12 14 4 0 1 19 5
4 same (4) Kaczkan Huragan Morąg 5 12 5 4 0 1 11 6
5 same (5) Znicz Biała Piska 4 9 21 3 0 1 25 4
6 same (6) Sokół Ostróda 4 9 12 3 0 1 16 4
7 same (7) MKS Korsze 4 9 7 3 0 1 13 6
8 same (8) Błękitni Orneta 4 9 3 3 0 1 13 10
9 same (9) Rominta Gołdap 3 6 11 2 0 1 14 3
10 same (10) Polonia Pasłęk 3 6 4 2 0 1 11 7
11 same (11) GKS Wikielec 3 6 4 2 0 1 8 4
12 same (12) Start Działdowo 3 6 2 2 0 1 5 3
13 same (13) Warmia Olsztyn 3 6 1 2 0 1 9 8
14 same (14) Olimpia II Elbląg 3 6 1 2 0 1 7 6
15 same (15) Victoria Bartoszyce 3 6 0 2 0 1 8 8
16 same (16) MKS Ełk 3 6 0 2 0 1 7 7
17 same (17) Stomil II Olsztyn 2 3 4 1 0 1 8 4
18 same (18) Vęgoria Węgorzewo 2 3 1 1 0 1 5 4
19 same (19) Ewingi Zalewo 2 3 1 1 0 1 4 3
20 same (20) Start Kozłowo 2 3 0 1 0 1 6 6
21 same (21) Zatoka Braniewo 2 3 0 1 0 1 5 5
22 same (22) GKS Stawiguda 2 3 0 1 0 1 4 4
- same (22) Olimpia Elbląg 2 3 0 1 0 1 4 4
24 same (24) DKS Dobre Miasto 2 3 0 1 0 1 2 2
25 same (25) Motor Lubawa 2 3 -1 1 0 1 5 6
- same (25) Radomniak Radomno 2 3 -1 1 0 1 5 6
27 same (27) Reduta Bisztynek 2 3 -1 1 0 1 3 4
28 same (28) Kormoran Zwierzewo 2 3 -2 1 0 1 3 5
29 same (29) Start Nidzica 2 3 -4 1 0 1 1 5
30 same (30) Tęcza Biskupiec 2 3 -5 1 0 1 2 7
31 same (31) Mamry Giżycko 2 3 -5 1 0 1 1 6
32 same (32) Kłobuk Mikołajki 2 3 -12 1 0 1 2 14
33 same (33) Barkas Tolkmicko 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Cresovia Górowo Iławeckie 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Czarni Olecko 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Dąb Kadyny 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) FC Dajtki 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) GKS Dźwierzuty 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) GKS Gietrzwałd/Unieszewo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) GKS II Wikielec 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) GKS Szczytno 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) GLKS II Jonkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) GLKS Jonkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) GLZS Srokowo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Gmina Braniewo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Gmina Kozłowo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) GSZS Rybno 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Huragan II Morąg 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Huragan Morąg (juniorzy) 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Iskra Narzym 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Iskra Smykówko 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Jeziorak Iława 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Jurand Barciany 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Kormoran Ruszkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Leśnik Nowe Ramuki 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) LKS Spręcowo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Mamry Giżycko (juniorzy) 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) MGKS Miłakowo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) MKS Jeziorany 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) MKS Orzysz 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) MKS Ruciane Nida 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) MKS Szczytno 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) MOSiR Kętrzyn 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Niedźwiedź Ramsowo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Olimpia 2004 Elbląg 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Olimpia 2004 II Elbląg 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Orlęta Reszel 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Osa Ząbrowo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Ossa Biskupiec Pomorski 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Pama Powodowo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Pisa II Barczewo 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Pogoń Banie Mazurskie 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Polonia Lidzbark Warmiński 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Relax Płoskinia 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Stranieri Olsztyn 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Tytan Łankiejmy 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Warmianka Bęsia 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Wicher Gwiździny 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Zagłada Lisów 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Zalew Gmina Elbląg 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Zamek II Kurzętnik 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Zryw Jedwabno 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (33) Żuraw Godkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
84 same (84) Wel Lidzbark 1 0 -1 0 0 1 4 5
85 same (85) Warmiak Łukta 1 0 -1 0 0 1 3 4
86 same (86) Concordia Elbląg 1 0 -1 0 0 1 2 3
- same (86) LZS Knopin 1 0 -1 0 0 1 2 3
- same (86) Unia Susz 1 0 -1 0 0 1 2 3
89 same (89) Concordia II Elbląg 1 0 -1 0 0 1 1 2
- same (89) Granica Bezledy 1 0 -1 0 0 1 1 2
- same (89) Mazur Pisz 1 0 -1 0 0 1 1 2
- same (89) Pisa Barczewo 1 0 -1 0 0 1 1 2
- same (89) Łyna Sępopol 1 0 -1 0 0 1 1 2
94 same (94) Polonia Iłowo 1 0 -1 0 0 1 0 1
- same (94) Start Kruklanki 1 0 -1 0 0 1 0 1
96 same (96) Jonkovia Jonkowo 1 0 -2 0 0 1 3 5
- same (96) Zamek Kurzętnik 1 0 -2 0 0 1 3 5
98 same (98) Omulew Wielbark 1 0 -2 0 0 1 2 4
- same (98) Sniardwy Orzysz 1 0 -2 0 0 1 2 4
- same (98) Syrena Młynary 1 0 -2 0 0 1 2 4
- same (98) Zalew Frombork 1 0 -2 0 0 1 2 4
102 same (102) Pojezierze Prostki 1 0 -2 0 0 1 1 3
- same (102) SKF Kunki 1 0 -2 0 0 1 1 3
104 same (104) Błękitni Pasym 1 0 -3 0 0 1 1 4
- same (104) Piast Wilczęta 1 0 -3 0 0 1 1 4
- same (104) Tęcza Miłomłyn 1 0 -3 0 0 1 1 4
107 same (107) Avista Łążyn 1 0 -3 0 0 1 0 3
108 same (108) Mrągowia Mrągowo 1 0 -4 0 0 1 1 5
- same (108) Tempo Ramsowo Wipsowo 1 0 -4 0 0 1 1 5
110 same (110) Mazur Ełk 1 0 -6 0 0 1 1 7
- same (110) Wilczek Wilkowo 1 0 -6 0 0 1 1 7
112 same (112) Korona Klewki 1 0 -6 0 0 1 0 6
113 same (113) Fala Warpuny 1 0 -9 0 0 1 0 9
- same (113) Orzeł Janowiec Kościelny 1 0 -9 0 0 1 0 9
115 same (115) Grunwald Gierzwałd 1 0 -13 0 0 1 1 14


Ulubiony zespół 

M = Rozegrane Pkt = Punkty +/- = Różnica Z = Zwycięstwa R = Remisy P = Przegrane BZ = Bramki zdobyte BS = Bramki stracone


Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 08082019

forbet 900x596