Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
Tabela(e)



Pozycja   Zespół M Pkt +/- Z R P BZ BS
1 same (1) Sokół Ostróda 6 18 18 6 0 0 22 4
2 same (2) Olimpia 2004 Elbląg 6 15 12 5 0 1 20 8
3 same (3) Barkas Tolkmicko 6 15 11 5 0 1 20 9
4 same (4) GKS Wikielec 5 12 9 4 0 1 19 10
5 same (5) DKS Dobre Miasto 5 12 3 4 0 1 17 14
6 same (6) GLKS Jonkowo 5 12 -1 4 0 1 12 13
7 same (7) Vęgoria Węgorzewo 4 9 13 3 0 1 22 9
8 same (8) Rominta Gołdap 4 9 8 3 0 1 17 9
9 same (9) Orzeł Janowiec Kościelny 4 9 6 3 0 1 12 6
10 same (10) Warmianka Bęsia 4 9 0 3 0 1 8 8
11 same (11) Kaczkan Huragan Morąg 3 6 11 2 0 1 14 3
12 same (12) Wilczek Wilkowo 3 6 10 2 0 1 11 1
13 same (13) Motor Lubawa 3 6 5 2 0 1 9 4
14 same (14) Zatoka Braniewo 3 6 4 2 0 1 8 4
15 same (15) Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie 3 6 2 2 0 1 8 6
16 same (16) Mrągowia Mrągowo 3 6 2 2 0 1 6 4
17 same (17) Osa Ząbrowo 3 6 2 2 0 1 4 2
18 same (18) MKS Korsze 3 6 1 2 0 1 14 13
19 same (19) Iskra Narzym 3 6 0 2 0 1 4 4
20 same (20) GKS Stawiguda 3 6 -1 2 0 1 6 7
21 same (21) Fortuna Wygryny-Ruciane-Nida 3 6 -3 2 0 1 5 8
22 same (22) Start Działdowo 2 3 9 1 0 1 11 2
23 same (23) Syrena Młynary 2 3 8 1 0 1 14 6
24 same (24) Leśnik Nowe Ramuki 2 3 3 1 0 1 7 4
- same (24) Stranieri Olsztyn 2 3 3 1 0 1 7 4
26 same (26) Błękitni Pasym 2 3 1 1 0 1 8 7
27 same (27) Concordia Elbląg 2 3 1 1 0 1 3 2
- same (27) Czarni Olecko 2 3 1 1 0 1 3 2
- same (27) MKS Ełk 2 3 1 1 0 1 3 2
30 same (30) Jordan Kazanice 2 3 0 1 0 1 5 5
31 same (31) Olimpia II Elbląg 2 3 0 1 0 1 4 4
32 same (32) Mazur Ełk 2 3 0 1 0 1 3 3
33 same (33) KS Tyrowo 2 3 -1 1 0 1 4 5
- same (33) Polonia Pasłęk 2 3 -1 1 0 1 4 5
35 same (35) KS Mroczno-Grodziczno 2 3 -1 1 0 1 3 4
- same (35) Pojezierze Prostki 2 3 -1 1 0 1 3 4
37 same (37) Start Nidzica 2 3 -1 1 0 1 2 3
38 same (38) Olimpia Elbląg (oldboje) 2 3 -2 1 0 1 3 5
39 same (39) Ossa Biskupiec Pomorski 2 3 -2 1 0 1 2 4
40 same (40) Ciamciaramciam Wieliczki 2 3 -2 1 0 1 1 3
41 same (41) MKS Jeziorany 2 3 -3 1 0 1 1 4
42 same (42) Płomień Turznica 2 3 -4 1 0 1 4 8
43 same (43) Mamry Giżycko (juniorzy) 2 3 -6 1 0 1 9 15
44 same (44) Victoria Rychliki 2 3 -8 1 0 1 3 11
45 same (45) Relax Płoskinia 2 3 -9 1 0 1 3 12
46 same (46) Avista Łążyn 0 0 0 0 0 0 0 0
- same (46) Żuraw Godkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
48 same (48) Kormoran Zwierzewo 1 0 -1 0 0 1 3 4
- same (48) Olimpia Miłki 1 0 -1 0 0 1 3 4
- same (48) Unia Susz 1 0 -1 0 0 1 3 4
- same (48) Victoria Bartoszyce 1 0 -1 0 0 1 3 4
52 same (52) GLKS Miłakowo 1 0 -1 0 0 1 2 3
- same (52) Granica Kętrzyn 1 0 -1 0 0 1 2 3
- same (52) Pisa Barczewo 1 0 -1 0 0 1 2 3
- same (52) Tęcza Miłomłyn 1 0 -1 0 0 1 2 3
56 same (56) Concordia II Elbląg 1 0 -1 0 0 1 1 2
- same (56) Iskra Smykówko 1 0 -1 0 0 1 1 2
- same (56) Oldboy Giżycko 1 0 -1 0 0 1 1 2
- same (56) Omulew Wielbark 1 0 -1 0 0 1 1 2
- same (56) Polonia Iłowo 1 0 -1 0 0 1 1 2
- same (56) Tessa Tuszewo 1 0 -1 0 0 1 1 2
- same (56) Zalew Frombork 1 0 -1 0 0 1 1 2
63 same (63) Mamry Giżycko 1 0 -1 0 0 1 0 1
- same (63) Mazur Pisz 1 0 -1 0 0 1 0 1
- same (63) Olimpia Olsztynek 1 0 -1 0 0 1 0 1
- same (63) Pama Powodowo 1 0 -1 0 0 1 0 1
- same (63) Pisa II Barczewo 1 0 -1 0 0 1 0 1
68 same (68) GLKS II Jonkowo 1 0 -2 0 0 1 3 5
- same (68) MKS Szczytno 1 0 -2 0 0 1 3 5
- same (68) Warmia Olsztyn 1 0 -2 0 0 1 3 5
71 same (71) Orlęta Reszel 1 0 -2 0 0 1 2 4
72 same (72) Znicz Biała Piska 1 0 -2 0 0 1 1 3
73 same (73) Ewingi Zalewo 1 0 -2 0 0 1 0 2
- same (73) GLZS Srokowo 1 0 -2 0 0 1 0 2
- same (73) Wicher Gwiździny 1 0 -2 0 0 1 0 2
- same (73) Zamek Kurzętnik 1 0 -2 0 0 1 0 2
77 same (77) Jurand Barciany 1 0 -3 0 0 1 6 9
78 same (78) Gmina Braniewo 1 0 -3 0 0 1 1 4
- same (78) MOSiR Kętrzyn 1 0 -3 0 0 1 1 4
- same (78) Strażak Gryźliny 1 0 -3 0 0 1 1 4
81 same (81) Grunwald Gierzwałd 1 0 -3 0 0 1 0 3
- same (81) Tęcza Biskupiec 1 0 -3 0 0 1 0 3
- same (81) Warmiak Łukta 1 0 -3 0 0 1 0 3
84 same (84) Wałpusza 07 Jesionowiec 1 0 -4 0 0 1 2 6
85 same (85) OKS 1945 II Olsztyn 1 0 -4 0 0 1 1 5
- same (85) Polonia Lidzbark Warmiński 1 0 -4 0 0 1 1 5
87 same (87) Błękitni Orneta 1 0 -5 0 0 1 2 7
88 same (88) Wel Lidzbark 1 0 -10 0 0 1 0 10
89 same (89) Granica Bezledy 1 0 -12 0 0 1 0 12


Ulubiony zespół 

M = Rozegrane Pkt = Punkty +/- = Różnica Z = Zwycięstwa R = Remisy P = Przegrane BZ = Bramki zdobyte BS = Bramki stracone


Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 08082019

forbet 900x596