Puchar Polski 2016/2017. grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
 Drzewo turniejowe

Polonia Lidzbark Warmiński|
|-MKS Korsze|
MKS Korsze||
|-MKS Korsze|
Victoria Bartoszyce|||
|-Kaczkan Huragan Morąg||
Kaczkan Huragan Morąg||
|-MKS Korsze|
Granica Bezledy|||
|-Błękitni Orneta|||
Błękitni Orneta||||
|-Błękitni Orneta||
Cresovia Górowo Iławeckie|||
|-Cresovia Górowo Iławeckie||
DKS Dobre Miasto||
|-|
Burza Słupy|||
|-SKS Szczytno|||
SKS Szczytno||||
|-SKS Szczytno|||
Tempo Ramsowo Wipsowo|||||
|-Omulew Wielbark||||
Omulew Wielbark||||
|-Tęcza Biskupiec||
GKS Dźwierzuty|||
|-Tęcza Biskupiec|||
Tęcza Biskupiec||||
|-Tęcza Biskupiec||
Błękitni Pasym|||
|-Mrągowia Mrągowo||
Mrągowia Mrągowo||
|-|
Wel Lidzbark|||
|-Wel Lidzbark|||
GSZS Rybno||||
|-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie|||
Polonia Iłowo|||||
|-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie||||
Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie||||
|-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie|||
Avista Łążyn|||||
|-Avista Łążyn|||||
Orzeł Janowiec Kościelny||||||
|-Avista Łążyn||||
Start Nidzica|||||
|-Start Nidzica||||
KS Mroczno-Grodziczno||||
|-||
Olimpia II Elbląg|||
|-Olimpia II Elbląg|||
Pomowiec Gronowo Elbląskie||||
|-Olimpia II Elbląg|||
Polonia Pasłęk|||||
|-Polonia Pasłęk||||
Zatoka Braniewo||||
|-Concordia Elbląg||
Olimpia III Elbląg|||
|-Olimpia III Elbląg|||
Syrena Młynary||||
|-Concordia Elbląg||
Dąb Kadyny|||
|-Concordia Elbląg||
Concordia Elbląg||
|-
Vęgoria Węgorzewo||
|-Vęgoria Węgorzewo||
Wilczek Wilkowo|||
|-Orlęta Reszel||
Reduta Bisztynek||||
|-Orlęta Reszel|||
Orlęta Reszel|||
|-Orlęta Reszel||
Łyna Sępopol||||
|-Rominta Gołdap||||
Rominta Gołdap|||||
|-Granica Kętrzyn|||
Warmianka Bęsia||||
|-Granica Kętrzyn|||
Granica Kętrzyn|||
|-||
Mazur Pisz||||
|-MKS Ełk||||
MKS Ełk|||||
|-MKS Ełk||||
Start Kruklanki||||||
|-Mamry Giżycko|||||
Mamry Giżycko|||||
|-Znicz Biała Piska|||
Żagiel Piecki||||
|-Znicz Biała Piska||||
Znicz Biała Piska|||||
|-Znicz Biała Piska|||
MKS Ruciane Nida||||
|-MKS Ruciane Nida|||
Sniardwy Orzysz|||
|-|
Czarni Rudzienice||
|-Czarni Rudzienice||
Radomniak Radomno|||
|-Jeziorak Iława||
Jeziorak Iława||||
|-Jeziorak Iława|||
Unia Susz|||
|-Jeziorak Iława||
Ossa Biskupiec Pomorski||||
|-GKS Wikielec||||
GKS Wikielec|||||
|-Motor Lubawa|||
Kormoran Zwierzewo||||
|-Motor Lubawa|||
Motor Lubawa|||
|-|
Pisa Barczewo||
|-Sokół Ostróda||
Sokół Ostróda|||
|-Sokół Ostróda||
KS 2010 Wrzesina||||
|-Warmiak Łukta|||
Warmiak Łukta|||
|-Sokół Ostróda|
GLKS Jonkowo||
|-LKS Różnowo||
LKS Różnowo|||
|-LKS Różnowo|
GKS Stawiguda||
|-GKS Stawiguda|
Stomil II Olsztyn|

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy 02062017