III liga 2018/2019 grupa: 1
Terminarz dla Znicz Biała Piska

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat  
1 12.08.2018 17:00 h Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża
3-0
Zwycięstwa
2 15.08.2018 18:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
2-1
Porażki
3 18.08.2018 17:00 h Znicz Biała Piska - Kaczkan Huragan Morąg
3-3
Remisy
4 25.08.2018 17:00 h MKS Ełk - Znicz Biała Piska
2-0
Porażki
5 01.09.2018 16:00 h Znicz Biała Piska - Victoria Sulejówek
3-1
Zwycięstwa
6 19.09.2018 17:00 h Legia II Warszawa - Znicz Biała Piska
0-0
Remisy
7 08.09.2018 16:00 h Znicz Biała Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki
1-2
Porażki
8 15.09.2018 16:00 h Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska
3-1
Porażki
9 22.09.2018 15:00 h Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice
1-0
Zwycięstwa
10 29.09.2018 15:00 h Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska
1-0
Porażki
11 06.10.2018 15:00 h Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie
2-1
Zwycięstwa
12 13.10.2018 17:00 h Broń Radom - Znicz Biała Piska
2-4
Zwycięstwa
13 20.10.2018 14:00 h Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa
1-1
Remisy
14 28.10.2018 11:15 h Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska
1-2
Zwycięstwa
15 03.11.2018 13:00 h Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów
3-2
Zwycięstwa
16 10.11.2018 18:00 h Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska
2-1
Porażki
17 17.11.2018 13:00 h Znicz Biała Piska - Legionovia Legionowo
1-5
Porażki
18 16.03.2019 14:00 h ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska
0-3
Zwycięstwa
19 23.03.2019 15:00 h Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2-1
Zwycięstwa
20 30.03.2019 15:00 h Kaczkan Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
1-2
Zwycięstwa
21 06.04.2019 16:00 h Znicz Biała Piska - MKS Ełk
0-2
Porażki
22 13.04.2019 19:00 h Victoria Sulejówek - Znicz Biała Piska
1-2
Zwycięstwa
23 20.04.2019 14:00 h Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa
0-0
Remisy
24 27.04.2019 16:00 h Lechia Tomaszów Mazowiecki - Znicz Biała Piska
4-1
Porażki
25 04.05.2019 16:00 h Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa
2-2
Remisy
26 11.05.2019 17:00 h Unia Skierniewice - Znicz Biała Piska
1-0
Porażki
27 15.05.2019 17:00 h Znicz Biała Piska - Sokół Aleksandrów Łódzki
0-4
Porażki
28 19.05.2019 16:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Biała Piska
1-0
Porażki
29 25.05.2019 17:00 h Znicz Biała Piska - Broń Radom
2-1
Zwycięstwa
30 01.06.2019 17:00 h Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska
2-2
Remisy
31 08.06.2019 17:00 h Znicz Biała Piska - Pelikan Łowicz
2-3
Porażki
32 14.06.2019 18:00 h Olimpia Zambrów - Znicz Biała Piska
2-2
Remisy
33 19.06.2019 18:00 h Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda
2-2
Remisy
34 22.06.2019 17:00 h Legionovia Legionowo - Znicz Biała Piska
4-2
Porażki

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 19072019 Fotor

forbet 900x596