III liga 2018/2019 grupa: 1
Terminarz dla Ruch Wysokie Mazowieckie

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat  
1 11.08.2018 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
0-2
Porażki
2 15.08.2018 17:00 h Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
1-2
Zwycięstwa
3 19.08.2018 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Unia Skierniewice
1-0
Zwycięstwa
4 25.08.2018 17:00 h Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie
3-2
Porażki
5 02.09.2018 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Legionovia Legionowo
3-5
Porażki
6 05.09.2018 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Broń Radom
1-5
Porażki
7 09.09.2018 18:00 h Polonia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
2-3
Zwycięstwa
8 16.09.2018 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
1-2
Porażki
9 22.09.2018 15:00 h Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Mazowieckie
1-1
Remisy
10 30.09.2018 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Ostróda
1-3
Porażki
11 06.10.2018 15:00 h Znicz Biała Piska - Ruch Wysokie Mazowieckie
2-1
Porażki
12 14.10.2018 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS 1926 Łomża
2-0
Zwycięstwa
13 20.10.2018 17:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
7-0
Porażki
14 27.10.2018 16:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Kaczkan Huragan Morąg
2-4
Porażki
15 03.11.2018 13:00 h MKS Ełk - Ruch Wysokie Mazowieckie
2-2
Remisy
16 10.11.2018 16:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Victoria Sulejówek
3-2
Zwycięstwa
17 18.11.2018 12:00 h Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
4-0
Porażki
18 17.03.2019 11:00 h Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
2-0
Porażki
19 24.03.2019 16:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa
1-1
Remisy
20 30.03.2019 15:00 h Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie
0-2
Zwycięstwa
21 07.04.2019 16:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów Łódzki
1-2
Porażki
22 14.04.2019 16:00 h Legionovia Legionowo - Ruch Wysokie Mazowieckie
4-0
Porażki
23 19.04.2019 18:00 h Broń Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie
1-2
Zwycięstwa
24 28.04.2019 16:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Polonia Warszawa
0-0
Remisy
25 05.05.2019 11:15 h Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie
1-0
Porażki
26 11.05.2019 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Zambrów
2-3
Porażki
27 15.05.2019 18:00 h Sokół Ostróda - Ruch Wysokie Mazowieckie
2-1
Porażki
28 19.05.2019 16:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Biała Piska
1-0
Zwycięstwa
29 25.05.2019 17:00 h ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie
0-3
Zwycięstwa
30 02.06.2019 16:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2-1
Zwycięstwa
31 08.06.2019 17:00 h Kaczkan Huragan Morąg - Ruch Wysokie Mazowieckie
2-1
Porażki
32 15.06.2019 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - MKS Ełk
1-3
Porażki
33 19.06.2019 18:00 h Victoria Sulejówek - Ruch Wysokie Mazowieckie
2-2
Remisy
34 22.06.2019 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia II Warszawa
1-1
Remisy

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 19072019 Fotor

forbet 900x596