III liga 2016/2017, grupa I
Terminarz dla Ruch Wysokie Mazowieckie

KOL Data Czas Gospodarz   GościeRezultat  
1 07.08.2016 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Jagiellonia II Białystok
1-1
Remisy
2 14.08.2016 17:00 h ŁKS Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie
7-0
Porażki
3 21.08.2016 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Kaczkan Huragan Morąg
2-0
Zwycięstwa
4 24.08.2016 17:00 h MKS Ełk - Ruch Wysokie Mazowieckie
0-1
Zwycięstwa
5 28.08.2016 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
0-3
Porażki
6 03.09.2016 18:00 h Sokół Ostróda - Ruch Wysokie Mazowieckie
1-1
Remisy
7 11.09.2016 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów Łódzki
0-1
Porażki
8 14.09.2016 19:00 h Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
4-0
Porażki
9 25.09.2016 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Motor Lubawa
3-0
Zwycięstwa
10 02.10.2016 15:30 h Widzew Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie
4-2
Porażki
11 09.10.2016 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Elbląg
3-1
Zwycięstwa
12 16.10.2016 11:00 h Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ruch Wysokie Mazowieckie
5-0
Porażki
13 23.10.2016 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia II Warszawa
1-2
Porażki
14 29.10.2016 14:00 h ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie
3-0
Porażki
15 06.11.2016 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa
0-2
Porażki
16 11.11.2016 13:00 h Huragan Wołomin - Ruch Wysokie Mazowieckie
0-0
Remisy
17 20.11.2016 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
0-2
Porażki
18 12.03.2017 13:00 h Jagiellonia II Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie
0-0
Remisy
19 19.03.2017 15:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS Łódź
1-3
Porażki
20 25.03.2017 15:00 h Kaczkan Huragan Morąg - Ruch Wysokie Mazowieckie
3-0
Porażki
21 02.04.2017 16:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - MKS Ełk
0-3
Porażki
22 09.04.2017 11:00 h Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Ruch Wysokie Mazowieckie
2-2
Remisy
23 14.04.2017 16:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Ostróda
1-2
Porażki
24 22.04.2017 17:00 h Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie
1-0
Porażki
25 30.04.2017 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3-3
Remisy
26 03.05.2017 17:00 h Motor Lubawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
2-2
Remisy
27 07.05.2017 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Widzew Łódź
0-1
Porażki
28 14.05.2017 12:00 h Concordia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie
0-0
Remisy
29 17.05.2017 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
1-2
Porażki
30 20.05.2017 12:00 h Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
1-1
Remisy
31 28.05.2017 17:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS 1926 Łomża
0-4
Porażki
32 03.06.2017 17:00 h Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
2-0
Porażki
33 10.06.2017 16:00 h Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Wołomin
0-1
Porażki
34 14.06.2017 17:00 h Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie
3-1
Porażki

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 16012020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www