Informujemy, że można już założyć konto w systemie umożliwiającym zakup biletów na domowe spotkania Sokoła. Od wtorku 25 sierpnia będzie można zakupić bilety na pierwsze ligowe spotkanie Sokoła, które odbędzie się w piątek 28 sierpnia o godz. 16:00.

Poniżej przedstawiamy instrukcję zakładania kont i zakupu biletów.

Jak założyć swoje konto kibica?

Wejdź na stronę bilety.sokolostroda.com w górnym panelu wybierz przycisk “Załóż konto” i dalej postępuj zgodnie z poleceniami:

Zostaniesz poproszony o uzupełnienie pozycji: pesel, imię, nazwisko, e-mail i dalej o aktywację swojego konta poprzez link wysłany na Twoją skrzynkę elektroniczną.

Przy zakładaniu konta zostaniesz poproszony o zaakceptowanie wymaganych regulaminów serwisu.

Od tej pory, za każdym razem logując się przy użyciu swojego adresu e-mail oraz ustalonego przez siebie hasła, będziesz mógł swobodnie korzystać z funkcjonalności systemu.

Jak kupić bilet?

Wejdź na stronę sokolostroda.roboticket.com, kliknij w baner sprzedażowy produktu, który chcesz kupić. Jeśli nie jesteś zalogowany, system poprosi Cię o zalogowanie się lub utworzenie nowego konta, jeśli go jeszcze nie posiadasz.

Następnie zostaniesz przeniesiony na widok stadionu. Wybierz miejsce, które chcesz kupić (widok stadionu możesz przybliżać i oddalać by wybrać najdogodniejsze dla siebie miejsce; wyszarzone miejsca są zajęte). W jednej transakcji możesz zakupić maksymalnie 6 biletów.

Po wybraniu siedzeń zostaniesz przekierowany do podsumowania swojej transakcji, w której każdy z biletów będzie musiał zostać przypisany do konkretnej osoby, czyli spersonalizowany.

Jeśli chcesz kupić bilet dla osoby, która posiada już konto w systemie biletowym, to po wpisaniu peselu tej osoby, system automatycznie ją rozpozna i przypisze bilet.

Jeśli chcesz kupić bilet dla osoby, która nie posiada konta w systemie, zostaniesz poproszony o uzupełnienie jej danych:

Taki użytkownik, żeby korzystać w pełni ze swojego konta będzie musiał przejść proces rejestracji.

Po uzupełnieniu danych i potwierdzeniu transakcji zostaniesz przekierowany do bramki płatniczej PayU za pośrednictwem której możesz zapłacić za bilety.

Swoje bilety możesz pobrać w formacie .pdf i wydrukować w domu lub wysłać sobie bilet na telefon.

Jakie są zasady kupna biletów w związku z sytuacją covidową?

Ze względów bezpieczeństwa możesz zakupić maksymalnie obok siebie 6 miejsc i wyłącznie dla osób, które żyją we wspólnym gospodarstwie domowym. Wokół wybranych siedzonek utworzy się bufor siedzeń, które zostaną zablokowane, po to by nikt ich nie zajął (zgodnie z zasadami dystansu).

Jak pobrać swój bilet?

Dzięki temu, że założysz swoje konto w systemie, będziesz miał zawsze dostęp do swoich danych oraz do zakupionych przez siebie produktów.

W zakładce “Moje konto”zobaczysz wszystkie zakupione przez siebie produkty. Po wybraniu danego produktu zostaniesz przekierowany do jego szczegółów i z tego poziomu możesz pobrać swój mi.in. bilet w .pdf w celu jego wydrukowania lub możesz wysłać go sobie na smartfona w celu użycia w formie biletu elektronicznego podczas wejścia na stadion.

Wszystkie działania wykonasz poprzez wybór odpowiednich przycisków: “Pobierz bilet” lub “bilet mobilny”, które będą widoczne w szczegółach biletu/ karnetu lub po prostu całej transakcji.

Jak kupić bilet przez osoby, które były posiadaczami Karnetów na rundę wiosenną 2019/20?

Dla kibiców, którzy są posiadaczami karnetów za poprzednią rundę została przygotowana specjalna zniżka. Każda z takich osób po założeniu konta może zakupić bilet na najbliższy mecz w cenie “Cena specjalna” za 10 zł. W wątpliwości i problemów prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z biurem klubu.

Jak skorzystać ze zniżki 10% związaną z Kartą Ostródzką?

Każdy z posiadaczy Karty Ostródzkiej ma prawo do zniżki 10% od ceny biletu jaka mu przysługuje (niezależnie czy jest to cena typu bilet normalny/ ulgowy/ czy cena dla kobiety/ dziecka).

Warunkiem skorzystania ze zniżki jest założenie swojego konta w systemie bilety.sokolostroda.com a następnie jednorazowa wizyta w biurze klubu w celu okazania prawa do zniżki, czyli karty ostródzkiej i dowodu tożsamości. Istniej także możliwość przesłania skanu Karty na adres bilety.sokolostroda@op.pl
Tylko taka ścieżka pozwoli każdemu posiadaczowi Karty Ostródzkiej do zakupu biletów w cenie ze zniżką.

W przypadku wątpliwości bądź problemów z zakupem biletów prosimy o kontakt mailowy pod adresem bilety.sokolostroda@op.pl.

Kategorie: klub

1 komentarz

nurroutle · 14 grudnia 2023 o 21:32

From the first study analyzing the potential role of GnRH agonist to induce final follicular maturation, the concern of a deep LPD in these IVF cycles and the need of an intensive luteal phase support emerged 107 buy cialis usa was shocked

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *