Początek roku to czas rozliczeń podatku od osób fizycznych. Każdy z nas może przeznaczyć 1,5% z własnego PIT na konto dowolnej Organizacji Pożytku Publicznego, do których zaliczamy także nasz klub.

Chcesz w prosty sposób i bez żadnych kosztów wesprzeć swój ukochany klub?

Wystarczy, że przekażesz swoje 1,5 procenta podatku na Młode Sokoły!

W tym roku zmieniono przepisy, dzięki czemu podatnicy mają prawo przekazać 1,5% a nie jak do tej pory 1% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Przekazane 1,5% z Państwa podatków pomoże nam na dalszy rozwój i przyczyni się do kolejnych sukcesów młodych zawodników Sokoła. Państwa  pomoc jest bezcenna, zwłaszcza w tak niełatwych czasach dla klubów sportowych jak teraz.

Jak możesz pomóc?
W wypełnianym zeznaniu podatkowym PIT za rok 2022 w części „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)” należy wpisać następujące dane:

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000086043
W rubryce Cel szczegółowy: OKS SOKÓŁ OSTRÓDA

W poprzednim roku, dzięki Państwa wsparciu uzyskaliśmy 3580 zł., co przeznaczyliśmy na zakup sprzętu treningowego oraz transport na mecze i turnieje Młodych Sokołów.

Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa bezinteresowne zaangażowanie. Z góry serdecznie dziękujemy za życzliwość i wsparcie!

Kategorie: klub