Kolejny mecz w pierwszej lidze trampkarza rozegrali podopieczni Kamil Maliszewskiego.
Mecz z liderem z Nowego Miasta Lubawskiego nie wypadł jednak po myśli naszych zawodników. Już w 10 min po ładnym strzale z 20 m goście objęli prowadzenie. Drużyna gości zdominowała bardzo słabo grających zawodników Sokoła i tylko dzięki ogromnej ilości szczęścia nie przegrywali oni większą ilością bramek.  Druga połowa to już bardziej wyrównane spotkanie, niestety nasza drużyna nie zdołała stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki wyrównującej. Zawodnicy Drwęcy pod koniec spotkania wykorzystali ofensywne zapędy drużyny gospodarzy i podwyższyli prowadzenie na dwa a następnie trzy do zera.
Komentarz trenera:
Przystąpiliśmy do meczu z liderem z dużym osłabieniem spowodowanym chorobą kilku zawodników. Wbrew pozorom i wynikowi drużyna Drwęcy jak na lidera naszej grupy nie prezentowała się nadzwyczaj solidnie. Niestety muszę stwierdzić, że po raz kolejny moi podopieczni wychodzą na boisko ze swoją wizją gry, wszystkie plany i założenia meczowe które omawiamy znikają wraz z wyjściem z szatni… na dodatek mamy ogromne problemy z podstawowymi elementami rzemiosła piłkarskiego jak prowadzenie piłki, podanie czy przyjęcie…
Trenujemy naprawdę solidnie i w tygodniu wyglądamy pozytywnie, niestety nie potrafimy przełożyć tego w weekend w walce o punkty.
Sokół Ostróda – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:3

Skład: Wolak, Mikołajczyk, Czermiński, Ewartowski, Śledź, Pasiński, Kostrzewa, Paszkaniec, Ljulczak, Jarzyna, Wojciechowski
Rezerwowi: Pukszto, Pietrzak, Więckowski, Milewicz, Wrzesiński

Kategorie: klub