W sobotę o godz. 14:00 Sokół, w ramach 1/32 Fortuna Pucharu Polski, zmierzy się w Pawłowicach z miejscowym Pniówkiem.

Zapraszamy do czytania relacji na żywo z tego spotkania.
Strona nie odświeża się automatycznie. Kliknij, aby odświeżyć stronę

Pniówek Pawłowice
Skład Pniówka: Gocyk - Pańkowski, Weis, Caniboł, Szatkowski, Ciuberek, Szkatuła, Płowucha, Mazurkiewicz, Musioł, Adamek
Rezerwowi: Zapała, Pastuszak, Glenc, Morcinek, Bodziony, Semeniuk, Trąd, Zajączkowski, Dzida

Sokół Ostróda
Skład Sokoła: Niezgoda - Zimmer, Mazurowski, Dobosz, Żwir - Brzuzy, Zalewski, Kalinowski, Gajda, Rugowski - Wolny
Rezerwowi: Witkowski, Andrzejczak, Święty, Okuniewicz, Bachleda, Ziółkowski

Pniówek Pawłowice 2:3 Sokół Ostróda

Trwa rozgrzewka obu zespołów. Znamy już składy obu ekip.
Dziś funkcję kapitana pełnił będzie Karol Żwir.
1' Zaczęliśmy.
4' Rzut rożny dla Sokoła.
7' Strzał piłkarza Sokoła zablokowany i mamy 2 rzut rożny.
10' Próby Dawida Wolnego i Sebastiana Rugowskiego niecelne.
12' Niecelny strzał z głowy zawodnika Pniówka.
14' Rzut rożny dla gospodarzy.
15' Strzał Karola Żwira obok słupka.
18' Groźna sytuacja Sokoła lecz tylko rzut rożny.
23' Kontuzja Sebastiana Rugowskiego na szczęście niegroźna i dalej gramy w pełnym zestawieniu.
27' Przerwa na wodę.
28' Jednak zmiana w naszej drużynie. Sebastiana Rugowskiego zastąpił Piotr Ziółkowski. U gospodarzy także zmiana. Glenc za Weisa.
32' Ale wejście "Ziółka". Kilka minut po wejściu ładnym strzałem z ostrego kąta otwiera wynik meczu
35' Żołta kartka dla Wojciecha Caniboła (Pniówek) za faul na Michale Zimmerze.
37' Rzut karny dla Sokoła po faulu na Piotrze Ziółkowskim
Oskar Mazurkiewicz ukarany żółtą kartką.
39' Adam Dobosz nad bramką. Dalej tylko 0:1.
41' Rzut rożny dla Pniówka.
43' Strzał Przemysława Szkatuły 2 metry obok słupka.
45' 2 minuty doliczone
46' Strzał Wojciecha Caniboła wysoko nad poprzeczką.
47' Koniec 1 połowy. Prowadzimy 1:0.
45' Drugą połowę rozpoczynają gospodarze.
48' Świetna okazja dla gospodarzy, ale na nasze szczęscie błąd zawodnika Pniówka
48' Żółta kartka dla Wojciecha Mazurowskiego.
49' Żółta kartka dla Tomasza Musioła.
52' Rzut rożny dla Sokoła.
54' Gol dla Pniówka. Kamil Glenc po podaniu Rafała Adamka.
56' Za Wojciecha Kalinowskiego wchodzi Konrad Andrzejczak
59' Rafał Adamek po indywidualnej akcji wyprowadza Pniówek na prowadzenie.
62' Mateusz Szatkowski obok słupka.
65' Żółta kartka dla Adama Dobosza.
65' Przewaga gospodarzy. Rzut rożny dla Pniówka.
71' Do dośrodkowaniu Adama Dobosza Dawid Wolny minimalnie nad poprzeczką
75' Żółta kartka dla Karola Żwira.
76' Krzysztof Bodziony za Szymona Ciuberka
76' Przerwa na wodę
79' Rzut rożny dla Sokoła.
82' W sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem Kamil Adamek strzela nad poprzeczką.
83' Rzut rożny dla Sokoła
87' Centra Piotra Ziółkowskiego i Dawid Wolny strzela wyrównującą bramkę.
90' Sędzia dolicza 3 minuty
93' Ziółek show! Świetna akcja naszego wychowanka i pokonuje brmakarza gospodarzy!!!!!
Koniec. Mamy awans do 1/16 Fortuna Pucharu Polski!