W poniedziałek 10 stycznia piłkarze Sokoła, po kilkunastodniowej przerwie, odbyli pierwszy w 2022 roku wspólny trening, rozpoczynając tym samym przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek eWinner 2 ligi.

W treningu przeprowadzonym na boisku ze sztuczną nawierzchnią wzięło udział 17 piłkarzy, w tym 3 zawodników testowanych: Rafał Kruczkowski (ostatnio Olimpia Grudziądz), Mateusz Jońca (Stomil Olsztyn, wypożyczony do GKS Wikielec) i Mateusz Sobotka (Start Nidzica).

Jan Flak i Mateusz Bondarenko, wypożyczeni do końca 2021 roku, wrócili do swoich macierzystych klubów, a Sebastian Rugowski przebywa na testach w pierwszoligowym Stomilu Olsztyn. Przyszłość kilku piłkarzy Sokoła nieobecnych na dzisiejszych zajęciach rozstrzygnie się w najbliższych dniach.

Zawodnicy Sokoła pierwszy dwutygodniowy cykl szkoleniowy odbędą na własnych obiektach. W tym czasie „Trójkolorowi” rozegrają 2 mecze towarzyskie, w środę 19 stycznia w Ostródzie o godz. 17:00 z Olimpią Olsztynek, a 3 dni później w Mrągowie ze Stomilem Olsztyn.

Kategorie: klub