W meczu 5 kolejki 1 ligi wojewódzkiej juniorów Sokół pokonał Warmię Olsztyn 7:6.

Sokół Ostróda - Warmia Olsztyn 7:6 (4:5)

Bramki: Groth x2, Przyborowski x2, Gergola, Rutkowski, Kaczorowski

Skład: Witkowski - Perowicz, Kędzierski, Groth, Kaczorowski, Sobolewski, Podgórski, Makrocki, Archacki, Rutkowski, Przyborowski oraz Bąk, Gergola, Liberacki, Spataru

Komentarz trenera Marka Śnieżawskiego:

Wynik mocno hokejowy. Już w 2 minucie wychodzimy na prowadzenie po stałym fragmencie gry. Jednak to uśpiło chłopaków i po upływie 26 min grając katastrofalnie w każdej formacji przegrywamy 1:5. Dopiero w 28 min po bramce Filipa Przyborowskiego zaczynamy powoli łapać odpowiedni rytm gry co skutkuje kolejnym bramki i na przerwę schodzimy z wynikiem 4:6. Po przerwie kontynuujemy pogoń za korzystnym wynikiem i grając konsekwentnie w 77 min remisujemy już 6:6. Końcówka spotkania to nieustanne ataki z czego jeden w 88 min daje nam prowadzenie w tym meczu i z korzystnym wynikiem 7:6 kończymy dzisiejsze spotkanie. Cieszy wynik i postawa chłopaków od wyniku 1:5, ale to co robiliśmy między 2 a 26 min to coś niemożliwego. Jesteśmy w trakcie przebudowy zespołu i możemy popełniać błędy, ale nie po raz kolejny te same i przy braku pełnego zaangażowania od pierwszych minut.