Budimex S.A. nowym sponsorem Sokoła!

wtorek, 01 października 2019 20:31

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Budimex S.A. dołączyła do grona sponsorów naszego klubu.

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Jest również rozpoznawalna i ceniona od wielu lat za granicą. Początki naszej firmy sięgają roku 1968, kiedy powołano Centralę Handlu Zagranicznego budownictwa Budimex.

Obecnie, jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno–usługowe, Budimex koncentruje się na rynku polskim. Będąc generalnym wykonawcą, oferuje usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększają oni swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

Od 1995 roku Budimex jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od roku 2011 wchodzi w skład indeksu RESPECT – najbardziej odpowiedzialnych spółek giełdowych. Silną pozycję rynkową Budimeksu potwierdził i ugruntował zakup akcji spółki przez jedną z największych firm budowlanych na świecie – hiszpański Ferrovial. Od 2000 roku Hiszpanie są strategicznym inwestorem, posiadającym ponad połowę akcji Budimeksu. Potencjał Ferrovialu, jego pozycja rynkowa i know-how wspierają naszą przewagę konkurencyjną.

Grupa Budimex zatrudnia prawie 8 tys. osób, współpracuje rocznie z 15 tys. kontrahentów i ma w portfelu ponad 300 kontraktów budowlanych.

Dziękujemy firmie Budimex S.A. za zaufanie i zaangażowanie w nasz klub. Takie wsparcie to też dla nas ogromne wyzwanie, aby współpraca była długofalowa i owocna. Miejmy nadzieję, że współpraca z nowym partnerem obu stronom przyniesie korzyści i pozwoli wspólnie cieszyć się z sukcesów.

Czytany 922 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 października 2019 20:36

Główni sponsorzy

SPONSOR STRATEGICZNY

Ostroda-Yacht wieksze

SPONSORZY

sponsorzy wszyscy 24032020 Fotor

forbet 900x596

1 miniatura www