Dwóch Trójkolorowych w jedenastce kolejki!

wtorek, 09 października 2018 19:05

Po bardzo dobrym występie przeciw Broni Radom tygodnik „Piłka Nożna” nominował dwóch naszych zawodników do jedenastki 11. kolejki 1 grupy III ligi.

Łukasz Siedlik zdobył 2 bramki oraz asystował przy trafieniu Marcina Kajcy. Drugim wyróżnionym jest grający na środku defensywy Kamil Maternik, która zachowała w meczu czyste konto. Gratulujemy wyróżnionym i liczymy na kolejne nominacje po następnych ligowych spotkaniach.

Pełne zestawienie 11 kolejki:

Michał Olczak (Ursus Warszawa) – Kamil Maternik (Sokół Ostróda), Przemysław Szabat (Polonia Warszawa), Bartosz Brodziński (Legia II) – Paweł Kaczmarek (Sokół Aleksandrów Łódzki), Kamil Szymczak (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Karol Kosiński (Znicz Biała Piska), Mateusz Małek (Polonia Warszawa) – Łukasz Siedlik (Sokół Ostróda), Piotr Cichocki (Legia II), Dawid Cempa (Sokół Aleksandrów Łódzki).

Czytany 808 razy

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy wszyscy 28032019

forbet 900x596