Miło nam poinformować, że ostródzka firma MODEL-ART Sp. z o. o. dołączyła do grona sponsorów naszego klubu.

Firma MODEL-ART Sp. z o. o. istnieje na rynku od 1999 roku. Od początku swojej działalności współpracuje z największymi stoczniami w Polsce i Europie, dla których produkuje modele i formy oraz jest podwykonawcą elementów laminatowych a także gotowych łodzi.

Jednym z zasadniczych aspektów warunkujących sukces jest nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i stylistyki, dobra jakość oraz konkurencyjne ceny. Firma oferuje swoim klientom swoje wieloletnie doświadczenie, wysoko wyspecjalizowaną kadrę techniczną oraz jedno z największych i najnowocześniejszych w Polsce 5-osiowe centrum obróbcze CNC. Dzięki temu sprawnie wdrażają produkcję nowych modeli i typów wyrobów od etapu projektowania, poprzez wykonanie prac modelarskich i form produkcyjnych aż do zatwierdzenia prototypu i produkcji wyrobów gotowych.

Podstawowym przedmiotem działalności firmy MODEL-ART jest:

  • produkcja modeli i form do produkcji jachtów i wyrobów przemysłowych
  • projektowanie łodzi, jachtów i innych konstrukcji z laminatów
  • produkcja, remonty sprzedaż łodzi, jachtów i innych wyrobów
  • doradztwo techniczne w zakresie technologii i wyceny wyrobów z laminatu

Więcej Informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.modelart.com.pl

Dziękujemy firmie MODEL-ART za zaufanie i zaangażowanie w nasz klub. Takie wsparcie to też dla nas ogromne wyzwanie, aby współpraca była długofalowa i owocna. Miejmy nadzieję, że współpraca z nowym partnerem obu stronom przyniesie korzyści i pozwoli wspólnie cieszyć się z sukcesów.

 

Kategorie: klub