Zawodnicy Sokoła z rocznika 2009 wraz z trenerem Piotrem Sikorą wystąpili w turnieju w Jonkowie, którego organizatorem była drużyna AS Morąg. Drużyny podczas zawodów zostały podzielone na dwie grupy. Nasi zawodnicy po dwóch zwycięstwach i remisie w tej fazie turnieju awansowali do półfinału. W półfinale zmierzyliśmy się z ekipa Żuri Olsztyn. Ten mecz również rozstrzygnęliśmy na nasza korzyć, tym samym meldując się w finale. W meczu o pierwsze miejsce zmierzyliśmy się z drużyną Stomilanek Olsztyn, z którymi rywalizowaliśmy w fazie grupowej. Tamten mecz zakończył się wynikiem 0:0. W meczu finałowym zawodnicy Sokoła wyciągnęli wnioski i pewnie wygrali 3:0, ostatecznie wygrywając cały turniej. Wielkie brawa dla chłopaków i trenera.

Szkoleniowcem drużyny młodzików jest duet trenerów Andrzej Burchart – Piotr Sikora, jednak w tym dniu Andrzej był na kursie trenerów, związanym z uzyskaniem licencji UEFA A.

Skład: Tymek Tołkaczewski, Natan Treder, Lucas Krasowski, Wiktor Lemanowicz, Mateusz Koziełło, Wiktor Wereda, Karol Ruczyński, Jan Łazowski

Faza grupowa:

Sokół - AS Jonkowo 3:0

Sokół - KKP Stomilanki Olsztyn 0:0

Sokół - AS Łukta

Półfinał Sokół - Żuri Olsztyn 4:1

Finał Sokół - KKP Stomilanki Olsztyn 3:0

Kategorie: klub