Miło nam poinformować, że zawodnik Sokoła, wychowanek trenera Andrzeja Burcharta Mateusz Jabłoński, na podstawie wyników osiągniętych w trakcie obozu piłkarskiego otrzymał powołanie do Reprezentacji U10 (rocznik 2012) Polish Soccer Skills.

Mateusz znalazł się w gronie najlepszych zawodników wybranych spośród ponad 4000 uczestników otwartych obozów Polish Soccer Skills w 2020 i 2021 roku, udowadniając, iż posiada ogromny potencjał piłkarski i motoryczny.

Powołanie Mateusza jest efektem szkolenia młodych piłkarzy prowadzonego przez nasz Klub, dlatego naręce Trenera pragniemy złożyć szczególne podziękowania i gratulacje. Życzymy wytrwałości w realizacji kolejnych działań, wierząc, że przyniosą one jeszcze więcej sukcesów.

Reprezentacja Polish Soccer Skills jest projektem, który ma na celu pomóc najbardziej perspektywicznym zawodniczkom i zawodnikom w ich dalszym rozwoju. W trakcie najbliższego sezonu nasze reprezentacje będą miały okazję do udziału w ceremonii inauguracyjnej, która odbędzie się na Narodowym Stadionie w Chorzowie, krajowym zgrupowaniu w COS OPO Cetniewo oraz zagranicznym zgrupowaniu, w trakcie którego zmierzą się z młodzieżowymi drużynami klubów Bundesligi, La Liga, Premier League, czy Serie A.

Kategorie: klub