W związku ze zbliżającym się już w najbliższą sobotę spotkaniem Sokoła z Polonią Pasłęk, gospodarze przygotowali garść informacji dla kibiców, chcących obejrzeć ten mecz ze stadionu w Pasłęku.

  1. Dla kibiców z Ostródy przygotowana zostanie przestrzeń na sektorze numer 1, prosimy zajmować miejsca właśnie w tej części stadionu.
  2. Wjazd na parking klubowy w dniu meczu z Sokołem Ostróda będzie możliwy jedynie dla posiadaczy identyfikatorów. W celu uzyskania wjazdówki prosimy o kontakt 606 406 527. Osoby nieposiadające identyfikatora nie będą miały możliwości skorzystania z parkingu klubowego.

Prosimy o zastosowanie się do zaleceń gospodarza.

Informujemy, że stadion mieści się w Pasłęku, przy ulicy Kraszewskiego 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:30.

Gorąco zachęcamy wszystkich kibiców, którzy mają taką możliwość, do pojawienia się na stadionie w Pasłęku. Nasi zawodnicy pracowali ciężko przez cały sezon, który wchodzi w decydującą fazę. To moment, w którym wasze wsparcie jest niezwykle istotne. Wasza obecność na tym spotkaniu będzie dodatkową motywacją dla naszych graczy, przed którymi jedno z najważniejszych starć tego sezonu. Do zobaczenia w sobotę! ❤️ 🤍 💙

Kategorie: klub