Marketing

marketing

Krótki opis korzyści ze współpracy marketingowej z klubem.

Każdy mecz Sokoła Ostróda ogląda około 1000 osób. Według przeprowadzonej miesiąc temu ankiety kolejne kilka tysięcy mieszkańców naszego Miasta jest zainteresowanych wynikami meczy naszego zespołu. Klub Sokół to dzisiaj profesjonalnie zarządzana drużyna piłkarska o ambicjach sięgających znacznie wyżej niż liga w której obecnie gra. Dzięki dotychczasowym sponsorom udało nam się położyć solidne podwaliny pod kolejne sukcesy. Zapraszamy wszystkie chętne firmy do nawiązania współpracy w ramach pakietów sponsorskich. Pakiety obejmują szerokie spektrum promowania naszych partnerów z wykorzystaniem infrastruktury stadionowej, strony internetowej, profesjonalnie zarządzanego fan page na portalu społecznościowym Facebook. Wszystkich sponsorów, w tym osoby prywatne, zrzeszamy w klubie sponsora. Klub Sponsora Sokoła to z założenia miejsce, w którym niezależnie od wielkości deklarowanej miesięcznie kwoty wsparcia, można spotkać się, wymienić refleksje dotyczące pracy i wyników klubu, a raz do roku wziąć udział w balu kończącym sezon. Przyświeca nam idea stworzenia miejsca, w którym biznes wzajemnie spotyka się, dyskutuje i integruje. Jeśli chcesz, aby nasz przedstawiciel odwiedził twoją firmę i omówił wzajemne korzyści płynące z współpracy, napisz do nas maila.


SZYMANIAK

     Dyrektor ds. Marketingu

     Wojciech Szymaniak

     tel: 662 450 772

     email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć."Jestem przekonany, że będę solidnym wzmocnieniem sokolej rodziny. Wraz z Zarządem wyznaczyliśmy dwa podstawowe cele mojej działalności:

  1. Pomoc w budowaniu silnego wizerunku Sokoła Ostróda.

  2. Pozyskiwanie dodatkowych funduszy na rzecz rozwoju Klubu.

Drugi punkt, to priorytet mojej działalności. Proszę Was wszystkich o wzajemną pomoc i życzliwość. Tylko wspólnie jesteśmy w stanie to osiągnąć".  

 

Główni sponsorzy

ZŁOTY PARTNER OSTRÓDA YACHT

sponsorzy 02062017