Sokół Ostróda kontynuuje współpracę z Kappą. Znana włoska marka pozostanie partnerem technicznym przez najbliższe 2 lata.

Koszulki, produkty treningowe i lifestylowe trafią do wszystkich zespołów począwszy od pierwszej drużyny na zespołach juniorskich kończąc.

Kappa od ponad pół wieku towarzyszy najbardziej utytułowanym zespołom piłkarskim w całej Europie. W tym gronie znalazły się takie kluby jak FC Barcelona, Manchester City, AC Milan i SSC Napoli.

Kappa jest jedną z wiodących światowych marek odzieży sportowej i lifestyle: techniczną, nonkonformistyczną, kolorową, elastyczną, kompetentną, globalną i włoską marką. Stworzony w 1967 roku brand postrzegany jest, jako jeden z głównych innowacyjnych producentów sprzętu sportowego na rynku, którego produkt charakteryzowany jest jako „technical and performing “.

Kappa wyposaża obecnie ponad sto profesjonalnych klubów piłkarskich, ale także w koszykówce, siatkówce, piłce ręcznej czy rugby na całym świecie. Brand jest widoczny w zasadzie w każdej dyscyplinie sportowej – narciarstwo, hokej, wioślarstwo, judo, formuła 1 i wiele innych.

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocna współpracę przez co najmniej najbliższe 24 miesiące.

Kategorie: klub